LD a tran

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Szczurek1100
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-12, 01:16
Lokalizacja: Włocławek

LD a tran

Post autor: Szczurek1100 »

Witam,ostatnimi czasy zakupiłem w aptece tran.Zawiera on kwasy omega 3 oraz inne kwasy tłuszczowe.Pomaga mi w koncentracji i nauce,dobrze działa na rozwój kory mózgowej.
Czy ma to jakiś wpływ na ld?
Czy zażywając tran osiągnięcie ld stanie się łatwiejsze,a może tran działa niekorzystnie na świadomy sen?

co o tym sądzicie ?
tak

LD a prezerwatywy

Post autor: tak »

Witam. Ostatnimi czasy zakupiłem w aptece prezerwatywy. Zawierają one kauczuk, aromat truskawkowy, oraz środek plemnikobójczy. Pomagają mi w utrzymaniu pewnych płynów poza ciałem partnerki i nieco zabezpieczają przed specyficznym rodzajem chorób. Dobrze działają dopiero naciągnięte na ***.
Czy ma to jakiś wpływ na ld?
Czy używając prezerwatyw osiągnięcie ld stanie się łatwiejsze? A może prezerwatywy działają niekorzystnie na świadomy sen?

Co o tym sądzę?

To samo co o Twoim pytaniu.
Ostatnio zmieniony 2010-12-11, 02:26 przez tak, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: LD a tran

Post autor: Chantelle »

A moim zdaniem wcale to takie glupie nie jest . Jak dla mnie wszystko , co przezywamy w trakcie LD , OOBE jest wynikiem pracy mozgu , ni mniej ni wiecej ( to samo mysle o NDE) , takze cos wspomagajacego jego prace , lub wrecz przeciwnie utrudniajace moze miec rozne ciekawe efekty .
Aczkolwiek tran chyba jest na to za slaby :)

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”