Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Darnok »

Rozumu troszkę, rozumu. Bo to już zaczyna być żałosne.
Powtarzasz wszystkie argumenty rodem z TVNu. Nie jestem jakimś PiSowcem, ale piloci mogli zostać wprowadzeni w błąd, a ruscy tnąc wraki samolotu nie pomagają. Do tego ponoć jakąś konwencję złamali, czy cuś (Chicagowska się nazywała). Świat nie jest czarno-biały.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Spooky Fox »

Darnoku, ja wiem absolutnie, że nie jesteś pisowcem. Ja nie jestem peowcem i nigdy nie będę, ale to wszystko, co się wokół tego dzieje, zakrawa na śmieszność. Ciemny tłum próbuje zwalić winę na PO. Sam nie wierzysz, że USA zniszczyło wieże WTC. Tu jest taki sam przykład. PO wraz z Rosjanami zabili nam prezydenta? OMG...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Darnok »

Oczywiście, że nie był to zamach, ale osobiście jestem też przekonany, że ruscy starają się umyć ręce, a są prawdopodobnie głównymi winowajcami tragedii. Nie wiem, czy rozwiązano już sprawę z telefonem satelitarnym, którego nie chcieli oddać (jeżeli rozgryzą układ szyfrujący, to ewentualni agenci korzystający z podobnych są w niebezpieczeństwie).
gagarin
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2009-05-06, 14:04

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: gagarin »

metody11 pisze: teraz trochę faktów, zaczyna wypływać na wierzch oliwa więc ci co do tego doprowadzili będą odpowiadać wcześniej czy później.

jak żeście się pośmiali z tego tematu i katastrofy to zapraszam do dyskusji.
No .. jak zapraszasz, to zobaczmy co tam dają.
Łomatko... a kysz.. a kysz !! Znowu ten wariat ? :shock:
Co on tam mówi ? Że Tusk ma.. tropy iii ..aha – że pokaże mi coś, czego nigdy nie widziałem !
Kupuję. :!:
Kobita mówi że .. Zespół Parlamentarny – jaki znowu „Parlamentarny” – KIEDY PARLAMENT GO POWOŁAŁ??, (BO TYLKO WTEDY BYŁBY „Parlamentarny” !!). 8)
Dobra, czyli „Samozwańczy zespół” ustalił że...terefere..terefere.. (streszczaj się babo !) - aaa że Dyżurna Służba Operacji Sił Zbrojnych RP to 9 kwietnia powzięła informacją, (musi złapali jakiegoś Araba) że będzie terrorysta w samolocie Unii Europejskiej - zresztą jak się okazało następnego dnia - BYŁ !
Ale to - to nic – Antek Policmajster, (tu widoczny):
Obrazek
odkrył też że załoga prezydenckiego Tupolewa lecąc do Smoleńska z Premierem 7 kwietnia miała dane o podejściu do lądowania najnowsze, (w domyśle) z 2010 roku, zaś 10 kwietnia lecąc z Prezydentem te nowe jej zabrali, a dali stare z 2009 roku.
No i mamy problem, bo mnie Antek zaczyna podq....ać ubliżając Ś.P. kapitanowi Arkadiuszowi Protasiukowi, ogłaszając go debilem który lecąc tym samym samolotem i 7 i 10 kwietnia nie potrafi zauważyć że mu karty lotu podmienili. :shock:
To już ŁGARSTWO CHAMSKIE ! Ktoś powinien kłamczucha uprzedzić że Protasiuk leciał do Smoleńska SZÓSTY RAZ a ostatnio był tam przed TRZEMA DNIAMI :!:
Ale nic to - zobaczmy czy dalej .. zmądrzał ? :wink:
Okazuje się że przed wylotem 10 kwietnia tajni współpracownicy Antka wykryli w Tupolewie „wyciek ze środkowego silnika”. :shock:
Jednak – nie zmądrzał ! :(
Komentować tego WYCIEKU Z SILNIKA ODRZUTOWEGO nie będę żeby nerwów nie tracić – może chłodnica poszła i płyn z niej wyciekał, może spod miski olejowej ciekło – jak to w Tutkach. :lol:
Co dalej – ano – istnieje uzasadnione podejrzenie że kontrolerzy rosyjscy wprowadzali w błąd pilotów podając aż do momentu katastrofy że są „na kursie i na ścieżce”.
Żeby to wzięło coś poczytało, zapytało się jakiegoś lotnika – praktyka o podchodzenie na dwie NDB, (jak w Smoleńsku), albo o roli i zakresie obowiązków kontrolera w tym systemie, albo spróbowało coś zrozumieć ze stenogramu rejestratora CVR.
Ależ skąd – po co się uczyć – za eksperta będzie robił – ciemny lud Kurskiego – KUPI !
Robi się i śmiesznie i ... strasznie – żeby taki NIEUK się brał za tak poważne sprawy.
Dalej bredzi coś o pirotechnice lotniska do którego Tupolew nigdy nie doleciał... dla katastrofy bez znaczenia – ot. zasłona prawdziwych przyczyn tragedii.
Zobaczmy co wymyślił dalej:
No tu to już kompromituje się totalnie – ponoć urwanie znaczącej części skrzydła samolotu - NIE WPŁYNĘŁO NA KATASTROFĘ !
Rozumiem że NIEUK uczyć fizyki się nie chciał, bo do czego mu to w Sejmie, ale mógłby przynajmniej stanąć w dużym rozkroku i nagle podnieć lewa nogę ! Jakby się podniósł – już by coś zaczął kapować.
Co dalej ? WIELKI BŁYSK. Niech zgadnę.... zdjęcia Putin robił na pamiątkę ! :lol:
Eeee nawet mi się dalej nie chce...to jest poniżej ludzkiej godności – tak bredzić. :zly:
Łże tam jeszcze coś o czarnych skrzynkach co to je Ruscy zabrali... ale nawet o „podstępnym przesunięciu” przez Ruskich pasa startowego bi to o ... 300 metrów ! :shock:

No że te tak mądrze patrzące kobity :roll: nic nie rozumieją z tego co czytają – zrozumiem, ale żeby facet miał taki tupet i zapędy do oszukiwania ludzi – to powinno być karane.
I oni się domagają udostępnienia im zapisu z rejestratora parametrów lotu ! :shock:
Juź lepiej dać małpie ... brzytwę. :lol:
Założę się o każde pieniądze że nagranie niedzielnej mszy, byłoby dla nich .. przydatniejsze dla ustalenia przyczyn katastrofy. :roll:
Jak pomyślę że te NIEUKI żyją na mój koszt, to mnie krew zalewa.
AMEN
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: szwagier0s »

Jedna wielka brednia. Skończmy ten temat, ponieważ nakręca to jeszcze bardziej te chore paranoje. Bardzo Was proszę, uszanujmy pamięć zmarłych godnie- ciszą i pamięcią.

P.S. Gagarin- piękna fotka :D
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Wygląda na to, że tu jest kilku mądrych a reszta to wariaci może to, co piszą na zachodzie to też wariaci nieuświadomieni przez wszystko wiedzących. Oto, co piszą KURIER CHICAGO.

http://www.kuriercodziennychicago.com/Z ... dowody.pdf
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: szwagier0s »

No tak, amerykańskie autorytety. Nasza Kochana Polonia, czytająca tylko "właściwą prasę". Koniec dyskusji.
gagarin
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2009-05-06, 14:04

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: gagarin »

metody11 pisze:Wygląda na to, że tu jest kilku mądrych a reszta to wariaci może to, co piszą na zachodzie to też wariaci nieuświadomieni przez wszystko wiedzących. Oto, co piszą KURIER CHICAGO.

http://www.kuriercodziennychicago.com/Z ... dowody.pdf
metody 11 – miejże litość, bo ten bełkot chicagowski jest SIEDEM RAZY GŁUPSZY niż to co bredził Antek.
Znajdź mi tam JEDNO MERYTORYCZNE ZDANIE MAJĄCE JAKIKOLWIEK SENS a pójdę na pielgrzymkę do Smoleńska ... piechotą.
Czy kiedy czytasz coś takiego, nie zapala Ci się żadna czerwona lampka ? Żaden czujnik wykrywania bredni ? BO MNIE TO WYJE JAK ALARM NA LOTNISKU !
Podejrzewam, że ten dureń łże najzupełniej świadomie , bo nie wyobrażam sobie żeby człowiek potrafiący czytać im pisać mógł być AŻ TAK GŁUPI !!!
Rozumiem że ten KOMPLETNY IGNORANT :
- nie ma najmniejszego pojęcia o budowie samolotu pasażerskiego,
- jest niedowidzący więc nie potrafi nawet dostrzec szczegółów na fotografii,
- ma skłonności do opowiadania bajek o rzeczach i zjawiskach nieistniejących,
- wyobraża sobie satelitę jako śmigłowiec wiszący nad rejonem katastrofy,
ale żeby salon z Prezydentem przenieść do ...ogona – to nie przystoi.

Moja rada - trzymaj się od tych sekt z daleka, bo to może być zaraźliwe !!!
Nie wiesz czegoś - nie rozumiesz - zapytaj - w sieci jest wielu ludzi którzy są specjalistami w dziedzinach związanych z lotnictwem.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Powiedzmy, że, mimo że jest tu was kilku, co wiedzą najlepiej, ale w takim razie, dlaczego A. Maciarewicz ma posłuch wśród takich ludzi, dlaczego nie wygwiżdżą go za to, co mówi a biją mu brawo, o które jemu wcale nie chodzi. Obejrzyjcie wszystkie części a jak macie coś do powiedzenia, co ktoś by chciał posłuchać to zgłoście się do jakiejś gazety i przedstawcie swój punkt widzenia w tej sprawie a uwierzę wam, bo to, co tu wygadujecie obrażając jego i innych to świadczy tylko o waszym poziomie i zerowej wiedzy dotyczącej takich tematów. Chwała jemu za to, że się nie boi mówić w tym zakłamanym i skorumpowanym kraju. Mi nie chodzi o to, kto o takich rzeczach mówi, ale co mówi i ma rację, bo to wszystko wygląda dziwnie, ale zachowanie rządu i wielu polityków zakrawa na kpinę z nas Polaków. Zwróćcie uwagę na ilość ludzi na sali.

Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: szwagier0s »

Kto tutaj kogokolwiek obraża?! Dzisiejszy incydent w Łodzi zapewne również uznasz za planowane niszczenie opozycji?

TO, ŻE JEST TO FORUM PARANORMALNE, NIE ZNACZY TEGO SAMEGO CO FORUM DLA PARANOIKÓW!!!

Wybaczcie capsa...
gagarin
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2009-05-06, 14:04

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: gagarin »

[/quote]

metody 11
No tu, to już przywaliłeś – Macierewiczowi nie chodzi o poklask ? :shock:
ON MA WRESZCIE SWOJE 5 MINUT :!:
Ze Smoleńska 10 kwietnia spieprzał z pełnymi gaciami w przekonaniu że i jego może spotkać cos złego. :lol:
Leżący wtedy nieopodal w błocie Prezydent Rzeczypospolitej zupełnie go nie interesował !
Nie ma tchórz bladego pojęcia jak wyglądało naprawdę miejsce katastrofy, bo ... zwiał kiedy wszyscy usiłowali się tam dostać !
Teraz usiłuje to zagadać, takimi bredniami że aż przykro słuchać !
Oczywiście nikt nie będzie się bawił w dementowanie tego wszystkiego co piszą, (celowo) sekciarskie portale, bo Puszcza Białowieska musiałaby pójść pod topór !
Sorry – próbowałem wysłuchać jak radziłeś – ale po 10 minutach nie dałem rady – to jest wielki bełkot przypominający złodzieja krzyczącego „ŁAPAĆ ZŁODZIEJA”.
Metody – chcesz coś wiedzieć – pytaj, ale nie kaź mi już słuchać takich bredni jakie Antek wygłasza.
Pytasz dlaczego ludzie go słuchają ?
Tu akurat odpowiedź jest prosta – od dawna wiadomo że większość społeczeństwa, to głupie jak but pospólstwo, któremu można wcisnąć każdą ciemnotę.
Tu nie ma nic do ogłaszania w gazecie – rozumni ludzie czekają spokojnie na normalny tryb postępowania , (jak w każdej katastrofie lotniczej) – na przygłupach zarabiają sekciarskie gazety i portale a przy okazji dają zasłonę faktom które dla otoczenia byłego Prezydenta , bynajmniej nie są pochlebne.
No i największa ciekawostka w Twoim poście: co to za tajemnicze zachowanie rządu i wielu polityków które... zakrawa na kpinę z nas Polaków. Mógłbyś to rozszerzyć – bo nic z tego nie rozumiem ?
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Jest odpowiedź w tych filmikach jak chcesz ją znać to obejrzyj wszystkie odcinki, bo narazie to, co piszesz to niczym nie poparta paplanina. Ja jak coś przedstawiam to podaję materiały, na których się opieram a są to materiały gdzie niejasność jest argumentem a Ty i niektórzy mówicie tylko swoje jakieś słowa, które nie są niczym poparte a zwykłą paplaniną. Jednak ta paplanina przeradza się w fanatyzm, bo nie uznajecie innych racji. Spotykam ludzi i często na słowo PiS dostają białej gorączki komuś udaje się bazować na najniższych instynktach ludzkich, bo masą jedynie można manipulować negatywnie. Takie rzeczy kręcą głupich mądry chce rozmawiać głupi krytykować, ale jaki rząd tacy ludzie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Darnok »

Tu akurat odpowiedź jest prosta – od dawna wiadomo że większość społeczeństwa, to głupie jak but pospólstwo, któremu można wcisnąć każdą ciemnotę.
Nie przesadzajmy- każdy jest ekspertem w jakiejś dziedzinie. Pan Gieniek, który jest mistrzem stawiania solidnych domów nie musi znać się na samolotach. Społeczeństwo jest prędzej naiwne, ogłupiane przez zalew informacji, który tuszuje prawdę, ale nie głupie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Spooky Fox »

metody11 pisze:ale jaki rząd tacy ludzie.
Przypomnijmy, przez jaką partię byliśmy rządzeni przez ostatnie cztery lata i do jakiej partii należał były "prezydent" i uśmiechnijmy się na tę złotą myśl - "jaki rząd tacy ludzie".

Nastał czas zmiany i bardzo dobrze. Czy zmiana będzie na lepsze? Zobaczymy. Póki co poczekajmy i zobaczmy, na kogo jeszcze spadnie wina za atak na biuro pisiorów.

Bo jak to powiedział "niskiniezbytbłyskotliwy" - zaczęło się wybijanie koalicji :shock:

:lol: :one:
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: DanaS »

W każdej zmianie jest jakiś pozytyw. Tylko trzeba go dostrzec. Jak powiedział Spooky, zobaczymy, czy zmiana jaka nastąpiła w rządzie wyjdzie Polsce na dobre czy też może znowu odbije się czkawką.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Spooky Fox »

Ja już teraz mogę powiedziec, że odbije nam się taką czkawką, że będziemy ją pamiętac przez najbliższe kilka lat. Jeśli nam w ogóle przejdzie ta czkawka.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Darnok »


Ja już teraz mogę powiedziec, że odbije nam się taką czkawką, że będziemy ją pamiętac przez najbliższe kilka lat. Jeśli nam w ogóle przejdzie ta czkawka.
Dłużej. Długi jakie pozaciągał Tusk będą gonić nasze wnuki.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: szwagier0s »

Metody11- daj chociaż jeden dowód. Jesteś oślepiony przez czytanie jedynych słusznych mediów polecanych przez NajjaśniejszegoZaŻyciaŚwiętego. Mocno życzę Ci powrotu do zdrowia.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Spooky Fox »

Szwagieros, ale z drugiej strony też tak jest. Nie można mówic, że tylko jedna strona jest oślepiona przez kaczora i jego sługusów, bo druga strona również nie widzi nic, oprócz szydery Tuska i jego popleczników.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Mi chodzi o coś bardziej niebezpiecznego niż głupie obstawanie za jakąkolwiek partia a o mechanizmy, jakie sterują przebiegiem wydarzeń przez jakąś grupę ludzi ten zamach na polskie elity już drugi może świadczyć, że to się dzieje takim przedsmakiem jest ten 5-ciu częściowy filmik. Trzeba tylko pamiętać, że nie wiadomo, po której stronie się będzie jak u nas to zacznie działać a może już działa i dlatego ta katastrofa się wydarzyła (Casa też).

Wróć do „Off-topic”