Witam w piekny wieczor :)

Poznajmy się!
Oriana

Witam w piekny wieczor :)

Post autor: Oriana »

Ach zmeczona juz jestem. Od kilku godzin przekopuje internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, no wlasnie, nawet nie potrafie go sformulowac, ale jest we mnie i ssie od srodka. Czekam na cos, czuje ze nadejdzie, cos się zmienia i to we mnie tez, od jakiegos czasu dziwne fizyczne odczucie stale towarzyszy mi w zyciu.
A ok, to sobie pogadam, poopowiadam o sobie, nikt w koncu mi nie przerwie .. ;)
Dzisiaj odkrylam ze w 2012 bede miala 30 lat, staruszka, czy warto miec dzieci w takich momentach ... prozaiczne ludzkie pytanie. Nie wiem. Sama kiedy bylam dzieckiem nie sadzilam ze jest jakas inna rzeczywistosc w ktorej ludzie się nie przejmuja obcymi, gestosciami, wibracjami czy obrazami jakie widza czasem w snach.
...wygodnie tu, o jeszcze poleze na kozetce i pogadam ,)... moze ktos mial podobnie, jakos dziwnie chcialabym znalezc podobnych sobie, z tym ze juz nie potrzebuje się ukrywac i mam odwage mowic o wszystkim na glos i publicznie: zaczelo się od 'sprzatania swiata', dzieci mialy opuscic ziemie zeby na nia powrocic kiedy bedzie juz mozna ... widzialam je trzymajace się za rece wokol ziemi, Ziemi. Po wszystkim byla piekna, boska, najpiekniejszy diament we wszechswiecie, czysta, blekitna, uosobienie wszystkiego czego moznaby pragnac bedac jakikolwiek stworzeniem. Taki byl zwiastun mojej drogi. Szesc latek mialam. Sen byl piekny. smieszne, ale nic wtedy sobie nie pomyslalam wiecej na jego temat, pewnie dlatego pojawil się znowu po kilku latach, abym go zapamietala i moze poszukala czegos wiecej niz blyszczyk do ust czy problemy z kiecka na wieczor...
Wczoraj ... od tamtego czasu do wczoraj, czym to bylo...? wczoraj bylam na statku, starym wehikule czasu, nie z tego swiata, byli tez inni. Jakby z daleka obserwowalismy wszechswiat 'zmierzajacy do daty', na kilka sekund przed ... pamietam ten lek przed nieznajomym, przed koncem. Nie stalo się nic czego nie potrafilyby opisac ludzkie slowa... Czas ruszyl ponownie, jakby przerabial ten sam scenariusz od milionow lat.

Dzisiaj prawie przypadkiem, prawie juz we snie, znajduje tutaj artykul: http://www.paranormalium.pl/post96230.html i odejmuje mi on mowe. Bo ktos nazwal moje odczucia i mysli.
To znaczy ze ja jestem tu po cos. Jestesmy tu po cos. I to wszystko jest prawda...

Obiecuje naskrobac conieco :) szczerze i otwarcie. Lubie szczerosc-jest zabawna :)

pozdrawiam ;) !!!
Awatar użytkownika
Cydonia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-05-02, 18:02
Lokalizacja: Toruń
Komentarze: 2

Re: Witam w piekny wieczor :)

Post autor: Cydonia »

cze
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Witam w piekny wieczor :)

Post autor: Ivellios »

Witaj i czuj się u nas jak u siebie ;-)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Witam w piekny wieczor :)

Post autor: DanaS »

Witam :)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam w piekny wieczor :)

Post autor: Ignorant »

Cześć;]
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Witam w piekny wieczor :)

Post autor: FaKtoMaaN »

witam w piękną noc:):D
FaKto:)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witam w piekny wieczor :)

Post autor: Dagmara »

witaj ;]

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”