Dziwne Nocne Zdarzenia..

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Falnajna
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-01, 20:42

Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Falnajna »

Witajcie,
Więc to moja pierwsza wizyta na tym forum i od razu chciała bym wam opisać moje, a właściwie nasze doświadczenie.. Nie potrafimy go racjonalnie uzasadnić..
Więc położyłam się spać jak zawsze zadzwoniłam do Izy (mojej przyjaciółki) często rozmawiamy przed snem a nawet śpimy przy telefonie.. Rozmowa zeszła na tematy związane z "ciałami astralnymi" rozmowa się toczyła Iza opowiadała o swoich doświadczeniach a ja słuchałam z zaciekawieniem.. I nagle słyszę sygnał rozłączenia więc oddzwaniam.. Byłam taka zaspana Iza odebrała zaspana i wykończona.. Otóż okazało się iż minęło 5h z których nic a nic nie pamiętamy nawet jak zasnęłyśmy.. Te 5h zostało wyrwane z naszego życiorysu.. Potem nie mogłyśmy zasnąć, miałyśmy niepoukładane myśli.. A wszytko było takie dziwne spokojne a zarazem straszne..
Dzieli nas odległość 344km a łączył tylko telefon.. Czy ktoś z was jest nam to w stanie wyjaśnić ?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Ignorant »

Może przysnełyście też tak mam niekiedy ;]
Falnajna
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-01, 20:42

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Falnajna »

To nie był sen, tego jesteśmy pewne w 100%..
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Sothis »

A to dlaczego?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: DanaS »

Ludziom nie znika kilka godzin z życiorysu od tak sobie. Sama powiedziałaś, że połączenie zostało zerwane/rozłączone. Może zwyczajnie zasnęłaś. Podzielam opinię Ignoranta. Nie wydaje mi się, żeby to miało cokolwiek wspólnego z astralnościa jako taką. Ja potrafię w jednej chwili rozmawiać a za dwie minuty spać, i mam na to świadka. A nie cierpię na narkolepsję. A w astralność średnio wierzę.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Dagmara »

Przysnęłyście, sama w końcu napisałaś że byłaś zaspana dzwoniąc drugi raz i koleżanka również, mnie też coś podobnego spotkało, jak pisałam na czacie z naszym Areczkiem, przed kompem o 5 rano padłam niczym kłoda, też jak się obudziłam po paru godzinach nie pamiętałam swojego zaśnięcia byłam wręcz ździwniona na widok pięknego słonecznego dnia ;]
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: supolo »

Po prostu zasnęłyście, ja kiedyś oglądałem w nocy telewizor i nagle patrzę jest dzień i minęło kilka godzin, a film już dawno się skończył. Zdarza się czasami.

Wróć do „Świat snów”