Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Gilbert
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 51
Rejestracja: 2008-11-09, 17:45

Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Gilbert »

Witam Was bardzo serdecznie.
Trzy tygodnie temu przeprowadziłem się z dziewczyną do innego mieszkania w bloku. Cena niska, stosunkowo dobra lokalizacja więc przyjęliśmy propozycję. Tylko coś jest nie tak- jakieś puki, stuki. Początkowo zrzuciliśmy to na rury, wezwaliśmy fachowca, sprawdził wszystko i jest ok. Kilka razy dziewczyna opowiadała mi, że kiedy mnie nie było w domu ktoś pukał do drzwi,a kiedy otwierała nikogo nie było. To też da się wyjaśnić, żarty albo i co. Ale od tygodnia zaczęły się dziać mega dziwne rzeczy. Ginęły nam przedmioty i odnajdują się w innych miejscach. Przyszedł raz do mnie kumpel, w domu byłem tylko ja, dziewczyna i on. Zostali z moją dziewczyną w kuchni, a ja poszedłem do łazienki. Wracam, a oni się pytają co robiłem albo ci sięgałem z góry w pokoju, że tak stękałem. A ja że nic, bo bylem w łazience. Zaczęli się śmiać żebym przestał ściemniać. Powiedzieli, że przecież widzieli cień i słyszeli jak się poruszam w pokoju i stękam jakby coś sięgał. Ale najlepsze było trzy dni temu- nie było mnie w domu, ktoś puka, otwiera moja dziewczyna i powiedziała że to jakaś dziewczyna, że na początku chciała coś od niej pożyczyć, a kiedy dziewczyna odmówiła ta chciała wejść do domu, zaczęła krzyczeć że musi do nas wejść, a jak moja dziewczyna nie wpuściła jej, zbiegła na dół klatki. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że kiedyś miałem podobną sytuację, pisałem o tym na jakimś forum- chyba tutaj nawet o tym, co spotkało mnie na wakacjach. W każdym razie poczytaliśmy z dziewczyną o EVP. No i wzięliśmy sprzęt, nastawiliśmy na nagrywanie dźwięku dyktafon i wyszliśmy na zajęcia. Wyłączyliśmy kiedy przyszliśmy razem.
Przez większość czasu jest cisza, ale były dwa momenty, jeden mogę Wam puścić, które burzą mój świat. Nie wiem co o tym myśleć, scena jak z taniego horroru.
W domu nie było nikogo, nie mamy zwierząt, mieszkamy wysoko, nawet sąsiadów nie słychać.
To fragment nagrania:
http://rapidshare.com/files/354872219/N ... e.wav.html
Nie wiem do kogo się zwrócić z tym. Przesłuchałem to i najdziwniejsze jest to, że swędzi mnie całe ciało. Moją dziewczynę tak samo. Dałem do przesłuchania dwóm znajomym: ich też ogarnia dziwne swędzenie, dreszcze. To jest zabawne, bo żartujemy sobie z jednej strony, że jest jak w horrorze, a z drugiej nie jest tak zabawnie bo np: wczoraj zginęły nam klucze od domu i znalazły się po godzinie. Na środku stołu w kuchni... niemożliwe, żeby ktoś je przeoczył, kiedy szukaliśmy razem.
Nie wiem już co o tym myśleć. Macie jakieś wyjaśnienie?
Z góry dzięki.
Reevi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-24, 19:48

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Reevi »

hmm no rzeczywiście coś tam słychać przypomina mi to trochę jakieś huczenie . Myślę ,że to ściema no ale trzeba starać się wierzyć ludziom . Może zainwestuj w kamery i nagraj to po prostu . Wydatku trochę będzie ale jeżeli ściemniasz i coś lub ktoś sobie żarty robi to będziesz wiedzieć .
Karakoram

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Karakoram »

U mnie w bloku też jest takie mieszkanie... mieszka tam już chyba 7 rodzina, a i tak myśli już o przeprowadzce. Myślę że w takich mieszkaniach coś strasznego się wydarzyło. Na twoim miejscu już by mnie tam nie było, bo raczej nic z tym nie zrobisz, a po jakimś czasie idzie zwariować.
Xavin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2009-01-14, 21:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Xavin »

Mogę prosić o ponowne wrzucenie tego evp? Lub przesłanie mi go na maila (m.xavin@gmail.com) , jestem ciekaw co tam jest nagrane. Mój znajomy miał podobny przypadek, i z tego co pamiętam to po 2 miesiącach nagrywania różnych dziwnych dźwięków się wyprowadził.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Serephinea »

Można jeszcze raz poprosić o wrzucenie na rapida tego pliku? Chętnie bym posłuchała.
Awatar użytkownika
Dandy_of_Dada69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-29, 12:01

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Dandy_of_Dada69 »

Karakoram przez Twojego avatara niemal dostałam zawału, na takie obrazy jestem strasznie uczulona nie wiedzieć czemu, mam nadzieję, że do wieczora o tym zapomnę :(
Pytanie do autora: czy próbowaliście się dowiedzieć od właściciela/właścicieli mieszkania, czy działo się tam coś złego? Np. ktoś umarł, stoczył się na dno (i już nie żyje)?
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Koxman »

Powiem wam, że na tym nagraniu podczas trwania pierwszych sekund słychać było szum otoczenia, w punkcie kulminacyjnym pojawiło się krótkie bucznięcie (od buczenia? :P) i tyle.
Matylda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2010-06-04, 19:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Matylda »

Moja babcia stukała po rurach, kiedy byłam wyjątkowo głośno.
Można prosić o przesłanie pliku na maila? (nereithr@onet.pl)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: Ivellios »

Sorry za offtopa, ale sugeruję nie podawać na forum publicznym swoich emaili, albo jeśli już to podawać z zastąpieniem małpki jakimś innym symbolem - na forum zaglądają nie tylko ludzie, ale też i spamboty zbierające emaile do rozsyłania śmieci :P
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Moje nagranie EVP z wczoraj, z mojego mieszkania.

Post autor: FaKtoMaaN »

proszę odświeżyć link z nagraniem

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”