ślady stóp

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: ślady stóp

Post autor: Sothis »

Skoro zmienili podłogę w pokoju a w kuchni nie, to logicznym jest, iż ślad w kuchni pozostał.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: ślady stóp

Post autor: Sothis »

Jakaś plama na wiekowej drewnianej podłodze? Oczywiście, że jest to rzecz paranormalna. Nie co dzień się słyszy o tego typu zjawiskach.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ślady stóp

Post autor: cleric »

a nie jest to po prostu slad po czyims brudnym bucie? ktos wdepnal w cos czego nie da się zmyc i zwyczajnie przeszedl przez mieszkanie?
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: ślady stóp

Post autor: |-_-| »

Nic niezwykłego. Jeśli przeszkadza, to wymienić podłogę i tyle.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: ślady stóp

Post autor: Monomagnum »

Nie widziałem zdjęcia, bo nie wiem ale jakoś mi się wyświetlić nie chce, no ale z samego twojego posta można powiedzieć że to nic paranormalnego...
Pozdrawiam!
RagnarKalisz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2009-03-04, 13:09

Re: ślady stóp

Post autor: RagnarKalisz »

Czytajac ten temat cos mi się przypomnialo,kidys a dokladniej 4lata temu robiono remont balkonow no i wiadomo robotnicy czasami przechodzili przez przedpkoj i byly slady butow,jednak po odejsciu pracownikow podloga byla starta i nikogo nie bylo w domu,przychodzac z bratem do domu zobaczylismy 3 slaby malych stopek jak dziecka.A dziecka u nas w domu nie ma zdarzylo się to tylko 1raz i tyle tyle tylko ze teraz o tym sobie przypomnialem i bede myslal :)

Wróć do „Życie po śmierci”