Własne opowiadania Fantasty, S-F i inne

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Ethoris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2009-02-28, 12:34

Własne opowiadania Fantasty, S-F i inne

Post autor: Ethoris »

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności. Chciałbym się spytać, czy nie pisujecie różnych opowiadań itp. Bo ja ostatnio zacząłem pisać jedno dłuższe opowiadanie w uniwersum "Obcego" Jeśli wy też piszecie tego typu opowiadania to zamieśćcie ;), chętnie by się poczytało, ewentualnie oceniło . Pozdrawiam


P.S Spodziewam się, że niedługo ukończę moje pierwsze opowiadanko to zamieszczę na forum ;)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Własne opowiadania Fantasty, S-F i inne

Post autor: Spooky Fox »

Ethoris, to żeś trafił...zapytaj się DanaS...ona wie, co potrafię wymyślec, jak za długo siedzę bez zajęcia...zresztą, we dwójkę też żeśmy duuużo wymyślili.

Poczekaj, niech no se przypomnę...

Były dwa kryminały w stylu Bonda...trzy horrory, kilka fantasy w świecie D&D i Magic:the Gathering. Sensacja, komedia...romansidła nie było, ale dam sobie z tym chyba spokój... :D

Aha, no i oczywiście kilka systemów RPG (nie wiem, czy komuś to coś mówi) w tym jeden na tyle rozwinięty, że w doborowym towarzystwie graliśmy w niego ponad dwa lata (tak, tak, DanaS też tam była z jej Milvą, która, będąc kobietą, miała ponad dwa metry wzrostu, 70 cm w bicepsie, bary jak wół i potrafiła niejednemu przypieprzyc, tylko, że...z myśleniem było ciężko...totalnie odwrotnie niż w rzeczywistości).

Może kiedyś coś tutaj zamieszczę :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”