Obraz twarzy na ścianie - prośba o opinię

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Devour
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-05-12, 12:59

Obraz twarzy na ścianie - prośba o opinię

Post autor: Devour »

Witam, zarejestrowałem się na forum, aby opowiedzieć wam zdarzenie z mojej przeszłości i zapytać co o nim sądzicie. Jest to historia dość dawna (sprzed około 12 lat) jednak jej wspomnienie wraca do mnie nurtując mnie co jakiś czas;) No ale do rzeczy:

Miałem jakieś 7-8 lat, na pewno sam początek podstawówki. Szedłem do swojego pokoiku (wtedy małej i ciasnej klitki, ale to chyba znaczenia nie ma) i wchodząc do niego zobaczyłem na ścianie pewnego rodzaju cień twarzy (cień to nie do konca dobre określenie, zreguły cienie są pociągłe i rozmyte, ten był bardzo wyraźny). Była to twarz ustawiona do mnie frontalnie, na jasno oświetlonej ścianie, z prześwitem w miejscu ust i oczu. Co ciekawego w tym momencie nie czułem absolutnie żadnego strachu, wyjaśniłem sobie odrazu, że to maska (taka z przebrań dla dzieci) zawieszona na lampce. Popatrzyłem chwile na tą "twarz", ale do pokoju nie wszedłem, bo zawołała mnie moja mama. Przestraszyłem się za to, gdy wróciłem tam i okazało się że nie ma tam ani cienia, ani maski, którą odnalazłem potem gdzieś w szafie zupełnie gdzie indziej. Pamiętam też, ze starałem się wywołać taki sam cień za pomoca maski jak i innych przedmiotów w pokoju, i w żadnym wypadku nie udało mi się choć trochę. A że twarz to była iście demoniczna to też czasem wzdrygam się ze strachu:)

No i teraz pytanie do was: czy to wspomnienie może byc realne, czy poprostu zastepuję inne wydarzenie? A jeśli tak to co to mogło być? Wiadomo, jako dziecko posiadałem wiele lęków, tylko jak już wpsominałem, podczas samego zdarzenia nie bałem się w ogóle;)

Żadnej sensacji wzbudzac nie chcę, licze poprostu na waszą opinię co do tego wydarzenia:)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Obraz twarzy na ścianie - prośba o opinię

Post autor: FaKtoMaaN »

osobiście myślę ze to był sen.. bardzo realny sen, który do dziś utkwił Ci w pamięci.. też miałem podobnie w dzieciństwie że pamiętam różne dziwne sceny, ale po głębszym namyśle, i rozmową z rodzicami, stwierdziłem ze dane sytuacje w dzieciństwie nigdy nie miały miejsca.. więc uważam po prostu ze to był sen.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Obraz twarzy na ścianie - prośba o opinię

Post autor: Spock »

Zadałeś pytanie, otrzymałeś odpowiedź. Koniec.

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”