Diwne zjawiska

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
kby

Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Witam. Jestem tu nowy. Postanowiłem założyć tutaj konto, ponieważ często, gdy pomyślę o duchach tuż przed snem mam takie dziwne ciarki. Przechodzą mnie po całym ciele i towarzyszy temu bezwład. Nie mogę nic mówić, ani ruszyć nawet palcem. Ostatnio miałem to dzisiaj w nocy, w przedziale 23-24. Było to tak. W domu cisza i ciemno, a ja nie mogę zasnąć. Tak jakoś wyszło że zacząłem myśleć o duchach. Nagle gdy już prawie usnąłem po całym ciele, od głowy w duł zaczęły przechodzić mnie ciarki. Słyszałem przy tym głośny pisk i na ścianie pojawiło się światło. Po chwili minęło i już wszystko było normalnie. Możliwe że to światło na ścianie to od jadącego samochodu, ale nie mam pewności. Kiedyś widziałem wielkie drzewo i błyskawice.
Powiedziałem o tym mamie, a ona mi odpowiedziała, że też tak niedawno miała.
Takie dziwne zjawiska w moim domu dzieją się od czasu śmierci mojej babci. Kiedyś się same drzwi od domu otwierały, komoda z telewizorem się sama przestawiła, coś mnie w nocy dotknęło w rękę, innym razem słyszałem w nocy muzykę oraz jakby ktoś pukał w ekran monitora i uderzanie patelni o siebie z kuchni, gdy wszyscy spali.

Czy u kogoś z was dzieje się podobnie?
Co mam zrobić?
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Diwne zjawiska

Post autor: jager3223 »

Prowakacja albo paraliż senny. Poczytaj sobie o nim.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: FaKtoMaaN »

bardziej prowokacja.. Paraliż senny raczej nie występuje przed snem? :shock:
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Monomagnum »

Powiem krótko, jest coś takiego jak szpital psychiatryczny, aczkolwiek radziłby iść przebadać się do psychiatry, a przed tym do lekarza rodzinnego po skierowanie. Lepiej nie męczyć się w szpitalu wraz z czubkami bezpodstawnie.
Szacuję że masz jakieś 10-11 lat, szukasz wrażeń i podniecenia bo pooglądałeś kilka horrorów, a temat strachu i różnych zjaw zafascynował Cię...
Pomyliłeś fora, zajrzyj lepiej na takie w którym dzieciaki wymieniają się wrażeniami z pobytu w domu strachów, a kiedy dorośniesz i zrozumiesz kilka rzeczy, zastanów się czy masz jeszcze ochotę poruszać ten temat a tym forum...
Pozdrawiam!
PS: Przepraszam za ostrość słowa, ale zdenerwowałem się troszeczkę, bo moim zdaniem to czysta, dziecinna prowokacja...
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Większość z tych rzeczy, które wymieniłem miały miejsce kilka lat temu, i o kilku z nich dowidziałem się od rodziców. Osobiście nie jestem zafascynowany żadnymi horrorami ani tematem strachu i nie szukam w tym wcale podniecenia. Napisałem na tym forum głównie po to żeby się dowiedzieć co oznacza to dziwne "uczucie" w nocy. Ale jeśli odbieracie mnie jako 10-11 latka, który szuka wrażeń no to dzięki za taką pomoc.
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Diwne zjawiska

Post autor: jager3223 »

FaKtoMaaN, występuje przy zasypianiu. Wyjaśnione.
Nawet jest to chyba na wikipedii.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: FaKtoMaaN »

no pierwsze słyszę.. ale skoro tak mówisz to ok. nie chce mi się sprawdzać tego..
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Monomagnum »

Ale jeśli odbieracie mnie jako 10-11 latka, który szuka wrażeń no to dzięki za taką pomoc.
Człowieku, nie my Cie odbieramy tylko ja Cię odbieram...
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Na ścianie podczas paraliżu sennego.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: FaKtoMaaN »

a może to był sen, tylko bardzo realistyczny..
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Arek »

Też mi się tak zdaje. Na FN. jest artykuł o tym, poczytaj i powiedz czy to to samo
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Bardzo możliwe, ponieważ w czasie paraliżu ma się chyba zamknięte oczy. Ale dziwi mnie to że zawsze w tej chwili śni mi się mój pokój i wszystko wygląda jak naprawdę.
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Diwne zjawiska

Post autor: zalewa »

No popieram Monomagnum człowieku najpierw musisz zrozumieć,że duchy to nie są postacie z psześcieradłami na głowach póżniej pisz o nich.
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Jamboree18 »

no chyba każdy kto jest aktywnym lub mniej aktywnym członkiem tego forum chyba sobie z tego zdaje sprawę xD a może nie...? ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: cleric »

z szacunkiem do kolegi prosze, bo niepodoba mi się wasz ton.
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Dzięki wszystkim. Teraz już wiem że to paraliż senny, bo wszystkie objawy się zgadzają. A tak dla wyjaśnienia to mam 15 lat.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Monomagnum »

Jeszcze raz przepraszam, ale to nie zmienia mojego przekonania że to czysta prowokacja. Z całym szacunkiem, ale nie tylko ja tak uważam...
Pozdrawiam!
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Diwne zjawiska

Post autor: zalewa »

Cleric sorry...
Ty tu żądzisz.

Wróć do „Życie po śmierci”