Kod Biblii

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Kod Biblii

Post autor: Ivellios »

Co sądzicie na temat Kodu Biblii jaki rzekomo niedawno odkryto? Są tam podobno zakodowane informacje o przyszłości świata itp... Moim zdaniem to bardzo ciekawy temat. Zapraszam do dyskusji :smile:
catalabama

Post autor: catalabama »

hmm ciekawy temat bardzo
ale niestety ja o tym nie słyszałam a poczytałam bym o tym na pewno. PAMIĘTAM w jednej z Książek Danikena chyba w"KOniec świata trwa od dawna" albo jeszcze w jednej ale tytułu sobie nie przypomnę, on też prowadził ciekawą polemikę i podważał Biblię przytaczając dobre wg mnei argumenty. Mówił cos o położeniach geograficznych i podobnych rzeczach. BARDZO POLUBIŁAM jego książki, jednej nei doczytałam bo komus pozyczyłam ale bardzo ciekawa była o królowej Saabie, Królu Salomonie i innych podobnych osobach. BARDZO ciekawa lektura.
Gość

Post autor: Gość »

Moim zdaniem 'Kod Biblii' to fake :/ Ktoś podobno podobną metodą matematyczną znalazł 5 przepowiedni w Moby Dicku... Nic dziwnego...
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Nio wlasnie,tez ciezko mi się przekonac.....Jak bedziemy chcieli to nawet w Krolewnie Sniezce i 7 krasnoludach znajdziemy jakies przepowiednie,ale......

Czyzby cos z kodu Biblijnego juz się sprawdzilo?.......

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”