Cze.

Poznajmy się!
JesusMyGuide

Cze.

Post autor: JesusMyGuide »

Witajcie, jestem Nibirunianin Drugi, mówcie mi "Dru" :) Nicka na forum mam innego, a nazywam się jeszcze inaczej i niech tak zostanie ;)

Coś o sobieeeee... hmmmm...

Wierzę w kosmitów. Nie jesteśmy sami w tym nieskończonym balonie pustki i materii. W ogóle nie koliduje to z moją wiarą w Boga. Nie jestem żadnego wyznania ale jeśli już się upierać to moim wyznaniem jest coś pomiędzy Deizmem i Pluralizmem światów pozszywane w całość pozytywnym myśleniem i uczuciami.
Wierzę, że większość starożytnych budowli na świecie i w układzie słonecznym jest dziełem obcych inteligencji na przestrzeni wieków.
Wierzę, że do stworzenia ludzkości nieprzypadkowo przyczyniło się wiele obcych inteligencji, wiele tysięcy lat temu.
Wierzę, że Biblia to nie jedyna księga zawierająca całą prawdę o historii ludzi, musimy tylko przestać się nad nią bezmyślnie kiwać i zacząć ją naukowo i logicznie analizować jak każdą religijną księgę.
Wierzę, że wszystko włącznie z Bogiem i duchami ma swoje logiczne i naukowe wytłumaczenie.
Wierzę w Atlantydę i Atlantów.
Uważam, że ludzkość nie jest cywilizowana.
Za Cywilizację uważam zrzeszenie istot, które zrozumiały, że dobro, pokój, miłość i wzajemna opieka to jedyna droga do przetrwania na wieczność.
Wierzę, że kiedyś religia i nauka były jednym, a ludzie zamiast zastanawiać się jak rzeczy od siebie oddzielić, dumali jak je ze sobą połączyć.
Wierzę, że 21.12.2012. skończy się kolejna długa era istnienia świata i wstąpimy w nową erę na wyższym poziomie egzystencji.
Wierzę, że ziemia to planeta dzieci, świat który stanowi przedszkole dla ludzi nim zrozumieją, że wszystko jest ze sobą połączone i dąży do istnienia wiecznego.
Uważam, że ludzie cierpią na jakiś rodzaj amnezji gatunkowej obejmującej kilka tysięcy lat.
Wierzę, że Bóg to dobro, miłość i pokój.
Wierzę, że Szatan to wszystko to, co nas dzieli i wplata nas w konflikty.
Wierzę w Jezusa i kocham Jezusa. Jestem wierzący, ale nie religijny. Uważam, że wiara jako rzecz boska umacnia w człowieku człowieka, a religia - wymyślona przez ludzi - zabija w człowieku dobro.

Swoje wierzenia uważam za całkowicie racjonalne i zdrowe.

Wiem, że nic nie wiem. Poszukuję prawdy.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Cze.

Post autor: Vampirio »

Wiem, że nic nie wiem.
Cóż za oksymoron. Nie chciało mi się czytać całości ale ok ;-)
Witam i życzę długiego przebywania na forum ;-)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Cze.

Post autor: Darnok »

Swoje wierzenia uważam za całkowicie racjonalne i zdrowe.
Zdrowe może tak, racjonalne nie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Cze.

Post autor: Słowianka »

Cześć,
No, toś pojechał na wstępie...
Zapowiadało się całkiem, całkiem. Ale im więcej czytałam, tym oczy robiły mi się coraz większe i większe.... Teraz wyglądam jak postać z Mangi ;p :shock:

Anyway, ciekawie napisane, i na pewno będzie tu, dzięki Tobie, ciekawie ^^
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Cze.

Post autor: Vampirio »

Teraz wyglądam jak postać z Mangi ;p :shock:
To ładna jesteś :D
JesusMyGuide

Re: Cze.

Post autor: JesusMyGuide »

Spoko spoko, jakby co, to nie martwcie się, nie będę głosił i cytował biblii, jestem normalny (żona, dzieci, dom, firma...), tylko dość ekstrawertyczny.

Zajrzałem tu bo może być fajnie długimi zimowymi wieczorami :)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Cze.

Post autor: Ignorant »

Witam :)
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Cze.

Post autor: DarkBreath »

Vampirio pisze:
Teraz wyglądam jak postać z Mangi ;p :shock:
To ładna jesteś :D
no nie jestem tego taki pewien:
http://trendz.pl/files/imagecache/wide2 ... 0oczy.jpeg

A co do Dru to w twoich wierzeniach tak z deczka roi się od hipokryzji czyli mniej twoja koncepcja myślenia to coś ala deizm, ciekawa ale trochę pogmatwana jest twoja logika XD
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Cze.

Post autor: Arek »

Witam serdecznie
Gość

Re: Cze.

Post autor: Gość »

e(L)o mordeczko ;)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Cze.

Post autor: Sothis »

Pochwalony ;]
JesusMyGuide

Re: Cze.

Post autor: JesusMyGuide »

A co do Dru to w twoich wierzeniach tak z deczka roi się od hipokryzji czyli mniej twoja koncepcja myślenia to coś ala deizm, ciekawa ale trochę pogmatwana jest twoja logika XD[/quote]

Hmm... mniej w tym w sumie hipokryzji niż zagubienia i poszukiwania. Świat to poprostu wielki dysk z danymi, z których wyciągnąć trzeba jakieś, których można się uchwycić uznając je za słuszne i niezbędne do dalszej egzystencji...

Kurde... powiało wykładem z filozofii i informatyki jednocześnie :)

Jak już napisałem we wstępie - szukam prawdy. Pytań jest więcej niż odpowiedzi jak zawsze. Teorii i hipotez tak samo. Wszystko składa się ze sprzeczności dla których trzeba znaleźć, lub choć spróbować znaleźć wspólny mianownik.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”