MONSTER QUEST

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
leszek

MONSTER QUEST

Post autor: leszek »

Nie wiem czy znacie program Monster Quest, który traktuje o nieznanych gatunkach zwierząt, emitowany na History. Przyznaje, jest on ciekawy niemniej po obejrzeniu każdego odcinka trzeba czasem weryfikowac dane;) Ostatnio ogladałem odcinek o Sasquatchu, który rzekomo pojawia się w okolicach Snell Grove Lake Ontario, Canada. Otóz w programie twierdzono, że miejsce, w który pojawiał się ten osobnik było oddalone 200 mil on najblizszej zamieszkanej przez ludzi miejscowosci. Zaciekawiony odcinkiem postanowiłem poszukac czegoś wiecej na ten temat na forach amerykańskich i z tego co udało mi się dowiedzieć, najblizej mieszkające plemie jakichś Indian (nie pamietam jakich) było oddalone o zaledwie 9 mil! Monster Quest jest ciekawy, można dowiedziec się o wielu róznych zwierzetach, które oficjalnie nie istnieją, ot, takie miejskie legendy, jednak pamietajcie zweryfikować niektóre rzeczy po obejrzeniu tego czy jemu podobnych;)

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”