Niebezpieczeństwo?

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

Witam, otóż po obejrzeniu na youtube ,,Jarmarku Cudów'' trochę się przestraszyłem i mam do Was pytanie: Już nie zajmuję się magią tylko medytacjami, kamykami, czakrami, energiami itp. I czy to jest tak samo niebezpieczne? Czy grozi mi to samo? Zastanawiam się czy by nie spalić mojego dziennika magicznego...
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

Człowieku,najpierw praktykujesz "okultyzm',potem przechodzisz na "jasną stronę mocy",teraz zaś chcesz zrezygnować... ?!

Jak widzę,to robisz to dla zabawy,taki "sezonowiec" za przeproszeniem.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

Wypraszam sobie :D Nie robię tego tylko dla zabawy... Po prostu zaczynam praktykować inną dziedzinę i się pytam czy jest ona ,,bezpieczna'' ale w sensie, że nie będzie mnie jakiś szatan czy demony nawiedzać... Różnica między okultyzmem a rozwojem duchowym typu: Reiki, Czakry, Energie, Aura itp. Przeczytaj dokładnie post zanim coś napiszesz.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

Przeczytaj dokładnie post zanim coś napiszesz.
Tak ? ;D To się uśmiałem - przecież całkiem niedawno byłeś scalony z demonem,a teraz się go boimy ? To jednak podchodzi pod okultyzm,więc proszę,nie pouczaj mnie ;]
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

No tak, bo wtedy byłem zdesperowany i poza tym nie wiedziałem czym to grozi :) Teraz już wiem i rzuciłem to jak palenie :D
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

To przyznaj,że czytam posty dokładnie...
Wiem co pisałeś i mam o Tobie wyrobione zdanie ;]
Rozwój duchowy zawsze lepszy od "demonów",więc trenuj go dalej.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

Dobra, przyznaję :) I dzięki, że mnie wspierasz przynajmniej w Rozwoju Duchowym :D A do wszystkich którzy mają zamiar brać się za Czarną Magię i inne tego typu pogańskie rytuały: LEPIEJ SIĘ ZA TO NIE BIERZCIE!!! :P
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

Aj tam ;P
I tak znajdą się "idioci", którzy będą się uważać za wielkich buntowników i pobawią się w rytuały ;P
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: NightRaven »

PrzemekZ pisze:Już nie zajmuję się magią tylko medytacjami, kamykami, czakrami, energiami itp. I czy to jest tak samo niebezpieczne?
Medytacja to dość obszerne pojęcie, ale wątpię abyś mógł zrobić nią sobie krzywdę, chyba żebyś tego chciał. Kamyki Ci nie nie zrobią, o ile nie spadają na głowę. Nieprawidłowe manipulowanie czakrami może mieć przykre konsekwencje, ale wszystko da się odwrócić (chyba). Natomiast energie... To tak samo jak z rytuałami. To tylko narzędzie. Można kroić nożem chleb, a można wbić go sobie w serce. Można odprawić rytuał w intencji uniknięcia odpytania na historii, a można przyzwać jakiś niespecjalnie przyjazny byt. Można oczyszczać i rozwijać swoją aurę, budować osłony energetyczne, a można czerpać energię z symboliki śmierci. Wszystko zależy od tego, co dokładnie robisz. W tym przypadku nie ma naprawdę żadnej różnicy między manipulacją energią a odprawianiem rytuałów.
PrzemekZ pisze:Zastanawiam się czy by nie spalić mojego dziennika magicznego...
Jasne, spal i pogrzeb popioły 3 metry pod ziemią, w dębowym pudełku ze srebrnymi okuciami, bo inaczej Cię zje podczas najbliższej pełni.
PrzemekZ pisze:pytam czy jest ona ,,bezpieczna'' ale w sensie, że nie będzie mnie jakiś szatan czy demony nawiedzać
Chodzenie nie jest bezpieczne, bo możesz się przewrócić i skręcić kark. Nic nie jest do końca bezpieczne. Jak nie będziesz demonów przywoływać i im oferować swojego ciała do opentania, to nie powinno Cię nic nawiedzać.
Ostatnio zmieniony 2010-11-25, 20:36 przez NightRaven, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Rozwój duchowy”