Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Szczery2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-05-17, 01:03

Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Szczery2 »

Witam mam kilka pytan:

1. Przedchilą przezylem cos dziwnego, a mianowicie usiadlem na ziemi i zacząlem się koncentrowac, zacząlem sobie wyobrazac ze energia zaczyna wplywac w moje cialo, zacząlem odczuwac ciwne cieplo i lekkie mrowienie. (energie wyobrazilem sobie jako bialo-zólte pasy wplywające do mojego ciala) A pytanie to: COto moze znaczyc, co to moglo byc i jak moge to wykorzystac


2. Prosze o hmmm podanie mi jakiegos sprawdzonego, powtarzam sprawdzonego poradnika lub opisanie przez kogos jak otwierac Czakramy.


Pozdrawiam i z góry dziękuje
Szczery2
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Reffus »

w moim przypadku pobieranie energii z otoczenia nie jest szkodliwe, ale nie wolno za dużo jej pobierać, bo raz, gdy byłem na takim odludziu, i zacząłem pobierać energie, to po pewnym czasie, poczułem się pełny, a energia zaczęła ze mnie szybciej uchodzić niż przychodzić, i przez moment(kilka sekund) lewitowałem kilka centymetrów nad ziemią i miałem wrażenie że energia rozrywa mnie, szczególnie w okolicach klatki piersiowej.
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Reffus »

raczej nie mam problemów, tylko wtedy wogóle zaczynałem, a energii było za dużo, to jest tak jak z przejedzeniem... w pewnym sensie
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Spock »

siadlem na ziemi i zacząlem się koncentrowac, zacząlem sobie wyobrazac ze energia zaczyna wplywac w moje cialo, zacząlem odczuwac ciwne cieplo i lekkie mrowienie
Nacisk na zakończenia nerwowe. Po prostu zdrętwiałeś.
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

Ale ta energia naprawdę istnieje, czy to są tylko wasze wyobrażenia?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

Gdyby nie istniala to myslisz ze stworzylbys psiballe itp?
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

nie wierzę w psi balle
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

Dalem to jako przyklad,czytaj uwaznie przyjacielu:
psiballe itp
Moze to byc wykorzystywane zeby się ogrzac,lub cokolwiek (to w co wierzysz w takim razie)
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

w co ja wierzę? też się nad tym zastanawiam, mało jest takich rzeczy w które wierzę.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

No tak...Chyba ze przez pewne wydarzenie organizm zacznie tworzyc adrenaline,chociaz nie wiem czy ma ona wplyw na utwarzanie psi-balli (raz zauwazylem jak się cos tworzy ostatnio miedzy dlonmi,cos w stylu nitki,ale szybko zniknelo).
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

Może zastanówmy się czym się różni pobieranie energii z kosmosu a pobieranie jej z lasu czy jeziora.
Różni się jedynie ukierunkowaniem myślenia. Jeśli pójdę do lasu to będę czerpał energię z drzew, a jak nad jezioro to z wody. tak samo mogę ją czerpać z gleby czyli iść na pole i położyć się między kartoflami jednocześnie wyobrażając sobie że z ziemi płynie przez moje ciało uzdrawiająca energia.
To teraz zastanówmy się dlaczego wiele osób czerpie z kosmosu a nie dajmy na to z lasu.
Bo kosmos ma swoje zalety-jest wielki, tajemniczy, nieodgadniony i dlatego lepiej to brzmi że pochłaniamy moc z kosmosu niż jakiegoś drzewa na polu. Dlatego ezoterycy mówią że biorą moc z tego źródła chociaż równie dobrze mogliby powiedzieć że czerpią powera z pudełka zapałek. Jedno i drugie twierdzenie ma takie same podstawy jeśli chodzi o prawdę. Ale mówienie że czerpiemy z pudełka jest śmieszne i ludzie w to nie uwierzą, a w kosmos już tak.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

To teraz zastanówmy się dlaczego wiele osób czerpie z kosmosu a nie dajmy na to z lasu.
Voozie wczesniej napisal ze energia pobierana z otoczenia to jeden wielki syf,zabrudzona,uzywana itp..
A idac wlasna droga to mysle ze w kosmosie jest o wiele wiecej energii niz na ziemi lub w pobliskim miejskim lesie czy parku (wieksza przestrzen).
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

Las zostanie wycięty i posadzą nowy, dalej można czerpać energię z nowych drzew które urosną. Acha i jak energia moze być zabrudzona skoro jest niematerialna?
Energię czerpiemy głównie ze słońca które jest podstawą tego że zycie na Ziemi w ogóle istnieje. Roślinki dzięki temu mają proces fotosyntezy a ludzie witaminę D.

Wróć do „Energia”