Teleportacja?

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Teleportacja?

Post autor: Sharp »

Witam od bardzo dawna interesuje się teleportacją widziałem książke o tym ale koszty mnie przekroczyły przynajmniej przez ten tydzien.. więc może wy wiecie coś o tym? To jest naprawde dziwne a w ręcz fascynujące czekam na odpowiedzi..
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Naukowcy już potrafią fotony na odlełoś 0.5m teleportować
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

mi chodzi o siebie..
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Teoretycznie mogą teleportować już wszystko, tylko, że jest 25% szans na to, że po teleportacji obiekt będzie identyczny, w innym przpadku będzie miał ten sam "skład", tylko troche inaczej będzie poukładany
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Teleportacja oficjalnie jest niemożliwa i przez długie lata nadal nie będzie.
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

czyli gdy się zteleportuje i cos nie wyjdzie to bede mial np reke na miejscu nogi ?? :lol:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Shaolin0,
Teleportacja sensu stricte jest możliwa, ale chodzi tu o badania naukowe :) a więc biorąc pod uwagę to, że nasz mózg jest niby tak "wspaniały", a fizyka pozwala na teleportację, to jest to możliwe... przynajmniej tak myślę :)
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Shaolin0 pisze:Teleportacja oficjalnie jest niemożliwa i przez długie lata nadal nie będzie.
Czytałem o czymś dokładnie przeciwnym, ponadto teleportowano już wiązke lasera, i jest to oficjalnie stwierdzone.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Eva unit 01,
Racja, a podobno ruski potrafią rozmawiać przez radio np. z obiektami odległymi tak, jak mars bez strat czasowych.
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Tak, gdzieś czytałem o teorii jakiegos rosjanina mówiącej o czymś takim. Ta teoria dowodziła istnienia innych planów itp. Z tym że znalazłem tez gdzieś artykuł pokazujący błędy założeń owego rosjanina. Jakbym miał link to bym zapodał, ale czytałem to jakies półtora roku temu i wyparował mi razem z formatem.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Też to czytałem. Podobno amerykanie też nad tym pracują, ale są o 10 lat w tyle.
Grzesi3k.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-10-27, 15:08
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Grzesi3k. »

hmm...uważam że teleportacja to fajna sprawa ale jak by była możliwa to by od
"członka męskiego" kłopotów narobiła...
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Hmm Dziękuje za informacje dobrzer że jeszcze niekupiłem tej książki pewno jakieś bujdy i tyle.. W dodatku jak tam piszecie że lewitacja jest niemożliwa to też bujda ponieważ jest.. :) Może jej nieumiem ale z innych forów wyczytałem że pewna osoba ma kolege który na jej oczach powiedział coś pod nosem i zaczoł lewitować znaczy uniosł się nad ziemią tyle wyczytałem. Nie wiem czy latał sobie czy cuś ale fakt że się uniósł już daje do myślenia..
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Sharp,
To iluzja, doskonała, ale iluzja.
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Możliwe lecz nadal będzie mnie to gryzło :)
sneak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2007-11-18, 18:04
Lokalizacja: z Olsztyna

Post autor: sneak »

Teleportacje jest możliwa. Napewno technicznie da się ją zrealizować. Szacunkowo za ok 200 lat na Ziemi opracujemy napęd teleportacyjny.

Jak więszkość forumowiczów wie otacza, przenika nas materia astralna ( eteryczna - jak kto woli) Z tej materii zbudowana jest aura. Manifestacja aury daje nam materię fizyczną. Teleportacja polega na przejściu danego obiektu wyłącznie w tryb "energetyczny" auryczny oraz przemieszczenie się poprzez astral w dowolne miejsce. Materializaja następuje samoczynnie gdzyż postać energetyczna jest nietrwała. Wszelka informacja o teleportowanej materii zawarta jest w jej aurze więc nie ma możliwości pomylenia się lub niecałkowiteg oteleportowania :)

Teleportacja wykorzystywana jest przez cywilizajce pozaziemskie do szybkiego podrózowania przez wszechświat.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

A obiekt po wyjściu z teleportera będzie TEN SAM co wszedł, czy jedynie TAKI SAM ?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Spock, Jeżeli miałbym cię przeteleportować, to teoretycznie zniknąłbyś, a następnie pojawiłby się twój klon, kopia. Jeżeli człowiek ma dusze to pytanie, czy ta dusza przejdzie do drugiego ciała :/
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

No właśnie. Podróżnik wchodzący do teleportu jest dezintegrowany, a potem składany na nowo w innym miejscu. Czy jeśli złożymy go dokładnie tak jak był, (nawet z jego "oryginalnych cząstek"), to czy to nadal będzie TEN SAM ? Czy raczej powstanie doskonała kopia, myśląca i czująca i pamiętająca wszystko TAK SAMO jak oryginał - i w istocie będąca nim - ale czy oryginał też będzie nią ? Przecież przestał istnieć.

Y = X
X NIE = Y

Nie wiem czy ktoś łapie o co mi chodzi ?
Ostatnio zmieniony 2007-11-25, 14:04 przez Spock, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”