Sposob na szybkie zasniecie?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Sposob na szybkie zasniecie?

Post autor: tybysh »

Witam.Chcialbym podzielic się z Wami moim sposobem na szybkie zasniecie :D Nie jest on dokladnie sprawdzony,ale zauwazylem,ze narazie w 100% dziala(mialem takie 2 przypadki).
Sam się dziwie,jakim cudem to dziala ale ja zawsze jestem jakis dziwny.
Za pierwszym razem trzymalem w reku lupinki od slonecznika(reka wyciagnieta do gory) i powiedzialem sobie,ze mam ich nie upuscic(nie chcialem usnac,tak sobie lezalem).Co się stalo-usnalem ale ich nie upuscilem;]
Druga sytuacja miala miejsce wczoraj-caly wieczor czekalem na skroty meczow z LM,na chwile się polozylem i zdjalem okulary(trzymalem je w reku nad glowa).Po godzinie się obudzilem i nadal trzymalem te okulary.
Myslicie,ze to przypadek czy moze taki jest mechanizm?Podswiadomie myslac caly czas o tym,aby nie upuscic okularow moj mozg się meczy i dlatego usypiam? :grin: Dzis zrobie test,moze to mi pomoze szybko zasnac;]
Ogolnie zapraszam do wrzucania tutaj waszych metod dotyczacych bezproblemowego zasypiania;]Pozdrawiam.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

heh, niezłe te twoje metody :D

ja żadnych metod nie ma... kiedyś całą noc liczyłam owieczki, aż w końcu trzeba było wqstać do szkoły, a jakiś czas temu łyknęłam sobie estazolam - bardzo nasenny środek, spałam po nim krócej niż normalnie ;P
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A ja sobie pierdzielnę gorącą herbatkę wieczorem i już. Senny się też niesamowicie robię po dłuższej gorącej kąpieli ;)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

ArturVonFornal pisze:Senny się też niesamowicie robię po dłuższej gorącej kąpieli
w sumie ja też - tylko że w takiej dziwnej formie, od pary po prostu mdleję :(

btw. jestem z siebie dumna - dziś spałam prawie 5 godzin :D przy mojej bezsenności to cud, ale w sumie to w zimie zawsze trochę więcej sypiam
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tybysh »

Ja mialem sprawdzic ta metode...Powiem tyle-trzymajac lupinke od slonecznika latwiej mi się wchodzi w trans:D Znaczy jest wszystko normalnie,ale gdy moja reka dretwieje i lupinka upada to czuje,ze poglebiam swoj trans,fajne uczucie;]
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Na sen jajbardziej bezpośrednio działa melatonina. Nie tylko pozwala zasnąć, ale też powoduje, że po przebudzeniu w nocy szybko spowrotem się zasypia.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Leśna pisze:kiedyś całą noc liczyłam owieczki
no sorka, ale umysł jest zbyt zajęty pracą, żeby zasnąć.
trzeba go zrelaksować. medytacja > jawa > sen.

ja tam się zagrzebuje w kołderke i nawet nie wiem, kiedy jestem we śnie.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Cogito pisze:Zresztą zawsze mam pełno zeszytów, książek i innych papierów na łóżku, koło poduszki
o bogowie... ja to mam w łóżku... z resztą nie tylko to, czasem to się aż dziwie, co w tym syfie znaleźć można ;) dziś porządek zrobiłam, mnóstwo zagubionych rzeczy się znalazło :D
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

witam jestem tu nowy...:P Mój sposó na szybkie zasniecie?? coz po pierwsze starac się nie zasnac... potem idzie z gorki bo zasyiam jak baranek :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

a moze Cogito jest emo? ;>

sądze że każdemu pasuje inny sposóbn a szybkie zaśnięcie, ale jak ktoś już naprawde nie może zasnąć to niech weźmie tabletki nasenne (uwaga wywołują sennośc ;D)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Assassinio pisze:ale jak ktoś już naprawde nie może zasnąć to niech weźmie tabletki nasenne (uwaga wywołują sennośc ;D)
ta jasne... po estazolamie to już w ogóle nie mogę zasnąć ;)
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Jedno piwo przed snem i się o wiele lepiej zasypia

Wróć do „Świat snów”