Wampiryzm Emocjonalny

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

To troszkę nie na tym polega. Niechodzi tyle o odczówanie czyichś emocji, co czerpanie z nich energii. Najwięcej energii skumulowanych jest w największych uczuciach: złość, miłość, strach. Niosą one ze soba wielki ładunek energii. To właśnie stara się wykorzystać wampir emocjonalny. Karmić się złością czy innym równie mocnym uczuciem.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Zadajesz pytanie, na które bardzo trudno mi jest dokładnie odpowiedzieć. Jestem wampirem energetycznym. Ale skoro już je zadałaś, to postaram się jakoś to wyjaśnić. Oczywiście jak wszystkie rodzaje wampiryzmu (oprócz sang), emocjonalny jest oparty na wizualizacji. W czasie, kiedy ktoś się denerwuje musisz zwizualizować jego energię (chyba najlepiej będzie sobie to wyobrazić jako płomień ze względu na prostote). Energia ta rośnie w miarę tego jak dana osoba się denerwuje. Teraz ważnym jest, zeby wizualizacja była dobra. Kiedy zrobisz to dobrze wyobraź sobie strumień energii idący w Twoją stronę. Musisz go zkoncentrować na swojej osobie, lub na swoich dłoniach. Powinnaś poczuć mrowienie. To będzie znak, że ,rzeczywiście coś ciągniesz (beznadziejne wyrażenie). Kiedy zechcesz przerwać to poprostu wychodzisz z wizualizacji. Koniec. To takie najprostrze wytłumaczenie.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust pisze:kanal energii
to się rozumie. Oczywiście ja będąc wampirem energetycznym nie jestem w stanie dokładnie powiedziec jak to wygląda ze szczegółami, ale to co wiem, to powiedziałem!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust pisze:wtedy trzeba na sile zamykac kanal
masz racje, a jest to dość ważne. więc czytaj Grobari,!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust pisze:nie wymaga zbyt wiele wiedzy
i tutaj niestety się zgodzić nie mogę. Dla początkująego może się wydawać, że wampiryzm emocjonalny i energrtyczny, to najprostrze na świecie ssanie energii. Rzeczywiście, w najbardziej prymitywnej formie jest to proste. Ale Aby wejść na jakiś poziom trzeba mieć wiedzę i umiejętności. Są wampiry energetyczne, które tworzą sobie całe sieci dawców. Cały czas utrzymując nić kontaktu energetycznego. Są wampiry, które potrafią nigdy nie przerywać kontaktu z ofiarami. To już wymaga wiedzy.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Zauważ, że umiejętności wypłyają najczęściej z wiedzy! Oczywiście nie licząc jakiś geniuszy w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust pisze:w sumie... moglbym się zgodzic
chyba nie masz wyboru! Prawda jest taka jak mówię. Umiejętności idą z wiedzą.
Chmurka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2006-11-13, 12:47
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Chmurka »

W szkole podstawowej przypadkowo i intuicyjnie wizualizowałam sobie ciepłe tunele albo nicie między mną a osobami ale jak zaczęłam o tym czytać i dowiedziałam się o wampiryźmie to przestałam :) jakoś mi tak to pasożytnictwem czuć i leżało mi na sumieniu. Nie jestem pewna czy było to skuteczne ale chyba tak skoro lubiłam się w to bawić na lekcjach.
Awatar użytkownika
michal77
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 83
Rejestracja: 2006-04-03, 01:57
Lokalizacja: Manchester

Post autor: michal77 »

ludzie pomyslcie co wy mowicie i robicie! przeciez to się Wam wszystko odbije. to jest tak jakby jezdzic coraz szybciej motorowka po basenie szkolnym podczas zajec.
Awatar użytkownika
michal77
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 83
Rejestracja: 2006-04-03, 01:57
Lokalizacja: Manchester

Post autor: michal77 »

napisz prosze jakie sa efekty
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Mawerick pisze:wyobraź sobie strumień energii idący w Twoją stronę.
To jest działanie na szkodę innym?? ;] Nie dla mnie :]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”