Czarne Księgi.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Czarne Księgi.

Post autor: Veritas »

A ja jestem zdania, że chcieli pozbyć się tego jak najprędzej. I na pewno długo nie debatowali nad ewentualnym miejscem ukrycia. Raczej to jakiś przypadkowy i szybki wybór był.
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Re: Czarne Księgi.

Post autor: Tajgon »

Nawet gdyby to był przypadkowy wybór i tak w to miejsce by więcej nieprzyszli.
kozakkzk

Re: Czarne Księgi.

Post autor: kozakkzk »

Panowie , jeżeli nie wiadomo jakie to były księgi to daje tutaj 4 bardzo stare tytuły , ale pytanie czy ktoś z nich , twój wujek , albo jego kolega znali łacinę albo hebrajski ? Jeżeli nie to nie wiem. Ale daje przykładowe księgi :
-KSIĘGA SALAMANDRY
-CTHAAT AQUADINGEN
-CODEX DAEMONICUS
-PRZEKSZTAŃCÓW PSZANIEC PIEKIELNY

Powodzenia
kozakkzk

Re: Czarne Księgi.

Post autor: kozakkzk »

Kosiarz pisze:Księga Salamandry - kolejna internetowa, arcyciekawa księga, o której wszyscy słyszeli a nikt jej nie widział.
Szczerze to CODEX DAEMONICUS , ale księga salamandry , skoro zaginęła to kto ją może mieć w rękach , jeżeli istniała to właśnie została ukryta , do Codexu sam nie mam zaufania ale do הסלמנדרה אמון הספר אני, כל כך לא מדברים כי זה לא נכון כי זה מאוד אפשרי שיש . Talis es rogasti, ut asinum cornu hirci, ut non intelligis quomodo non habetis filo forte etiam legere librum istum titulum . Może nie za dobrze znam łacinę i hebrajski , trochę kaleczę ale spoko . Znajdź jakiś dowód że nie istnieje , nie masz? Tak samo ja nie mam dowodów że istnieje , ale skoro więcej ludzi o tym pisze to chyba nie jest to fake. Inaczej jak plotę wymyśli 3typa , a inaczej jak plotę wymyśli parę for naraz .

Wróć do „Demonologia i demonolatria”