pakty

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
leszek

Re: pakty

Post autor: leszek »

Nie wierzę w to co ona mówi (ale i nie wykluczam) o 2012, dlatego że uważam że przyszłość nigdy nie można na 100%w terażniejszości przewidzieć.Są tzw. prawdopodobieństwa, jeżeli np. budujesz dom to prawdopodobnie w nim kiedyś zamieszkasz

ja to nazywam wariantami rzeczywistości...Myśle, ze wariantów rzeczywistości jest wiele , a więc jeden stan rzeczy może mieć wiele róznych rozwiązań...Czarny papież, czarny prezydent, III wojna światowa, katastrofa ekologiczna , wielki meteoryt uderzający w Ziemię, spotkanie z obcą cywilizacja? Zapowiedzi wielkich wydarzeń są ostatnio setki, ale czy tak też nie było przed rokiem 2000? Co prawda teraz jest nam bliżej do takich wydarzeń niż 8 lat temu, świat staje się mniej stabilny, nikt niczego pewnym być nie może...
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Re: pakty

Post autor: Cień »

Mówiła mi o tej z 'czarnoskórym przywódcą świata, 44 i reszte znacie...'
Wtedy oczywiście się śmiałem ale tydzień temu zacząłem się zastanawiać jednak czy to się właśnie nie wypełnia. Czy może być aż taka zbierzność, że uczyła się o tym w latach 80 w których nikomu się o wolności nie śniło a co dopiero o Obamie? Jest on 44 prezydentem USA, jego kadencja kończy się jakby nie było w 2012 roku...
Pisałem już o tym, ale cóż pewnie trzeba powtórzyć, cytat "a imię jego czterdzieści i cztery" nie pochodzi z Nostradamusa tylko z Dziadów Mickiewicza, konkretnie z fragmentu zwanego potocznie widzeniem księdza Piotra...
Wracając do paktów, pani Łobos i tego co napisałeś Arku o jej zwolennikach, to muszą być to naprawdę zagubieni i sfrustrowani ludzie, że wierzą w takie rzeczy. Przy założeniu, że każda sekta i organizacja pseudoreligijna na każdy kolejny rok zapowiada koniec świata, któraś musi mieć rację.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: pakty

Post autor: polikopolik »

A tak w ogóle jeśli chodzi o centurie nostradamusa to zapraszam do przeczytania pewnego artykułu...

http://www.paranormalne.one.pl/story.ph ... s-oszustem
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: pakty

Post autor: Arek »

ja to nazywam wariantami rzeczywistości...
Leszku
Bardzo dobrze to nazwałeś :one:
Cień
A gdzie tam zagubieni i sfrustrowani ludzie, wierzący i nie szczędzący energii i pieniedzy by uratować Ziemię :D
Oto ich cel
http://www.projekt-cheops.com/start/index.html.
I ich ostatnie nowinki po sesji w Szwajcarii:
""""Według ocen uczestników i organizatorów - Sympozjum to było ogromnym sukcesem. Uczestniczyło w nim ponad 320 osób ze Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Francji, Włoch, Polski i z USA. Byli też przedstawiciele prasy i telewizji i już następnego dnia w telewizji szwajcarskiej emitowano ok. 10 minutowy program poświęcony Konferencji, oraz ukazały się w miejscowej prasie życzliwe Projektowi artykuły i sprawozdania.""""""""
""""""""Laboratorium Pierwiastków Śladowych jest producentem "Suplementu Ki" sporządzonego według repceptury staro-sumeryjskiej podanej przez En-Ki.
Laboratorium wykonuje również analizę pierwiastkową włosa na podstawie której ustala się poziomy pierwiastków śladowych i metali toksycznych w organiźmie człowieka a dzięki uzupełnieniu brakujących nam minerałów możliwe jest wyeliminowanie lub złagodzenie wielu zaburzeń i chorób."""""""""

""""Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępny Suplement Ki. Cena: 300zł. Zakup pierwszego opakowania tylko z analizą włosa. Zamówienia: 022/879 81 62"""""

Ach jeszcze miałem Spocka zapytać dlaczego """kataklizmy (mówię o tych naturalnych) są po prostu fizyczną niemożliwością"""? myślę że takie kataklizmy , jak tsunami , trzęsienie Ziemi, walnięcie meteora w jakieś miasto to dla mnie całkiem realne...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: pakty

Post autor: Arek »

Tu jeszcze film dla zainteresowanych tymi postaciami
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 7944568831
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: pakty

Post autor: polikopolik »

ale walnięcie Meteorytu można przewidzieć, w sensie namierzyć obiekt, który jest na kursie kolizyjnym z ziemią.
Według mnie jeśli w 2012 roku ma być "koniec" świata to będzie to wojna atomowa.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: pakty

Post autor: Spock »

dlaczego "kataklizmy (mówię o tych naturalnych) są po prostu fizyczną niemożliwością"? myślę że takie kataklizmy , jak tsunami , trzęsienie Ziemi, walnięcie meteora w jakieś miasto to dla mnie całkiem realne...
Głównie miałem tu na myśli zamianę ziemskich biegunów, zmainę osi obrotu itp katastrofy o skali astronomicznej. Takie rzeczy są nierealne.

Natomiast tsunami, trzęsienia ziemi, albo meteoryty zawsze mogą się zdarzyć. To naturalne zjawiska, tak jak deszcz który musi kiedyś spaść. Nie tylko z okazji roku 2012.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: pakty

Post autor: Arek »

Spock
Także nie umię sobie wyobrazić tej zmiany biegunów, kiedyś to chyba nastąpiło, ale naukowcy do dzisiaj nie są na 100% zgodni czemu i jak, .
polikopolik
Dopiero bodajże 2 miesiące temu po raz pierwszy udało się naukowcom przewidzieć wejście meteoru w atmosferę. Chodzi mi o dokładne obliczenia w którym miejscu i kiedy, udało im się!, trzeba pochwalić. Ale gdyby ten meteor nie miał 5 m ale 5km. i wszedł pod kątem innym mogłoby całkiem inaczej wyglądać
Dr. Blade
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2008-12-12, 23:42

Re: pakty

Post autor: Dr. Blade »

Skoro wierzymy że takie istoty jak diabeł itp... istnieją to raczej można się z nimi porozumieć... a co do paktów to jak da się porozumieć to da się i podpisać pakt... a jak ktoś podpisze taki pakt to pożyje pare lat i idzie do piekła ponieważ w paktach jest zwykle mowa o duszy...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: pakty

Post autor: Arek »

Oczywiście Kamila , masz rację. Różne są formy "zapłaty"
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: pakty

Post autor: Ragnarok »

Ja osobiście w rok 2012 nie wierze :p Ileż to już miało być tych końców świata i jakoś dalej żyjemy na tym padole :p Ostatnio na wp był link do ciekawego filmu. Dla zainteresowanych przed kataklizmami w roku 2012 mają nas uchronić piramidy w połączeniu z pewna kryształową czaszką. Przytoczono kilka teorii na temat niezwykłych właściwości czaszki mających się ujawnić właśnie w roku 2012 bla bla itd :] Sama czaszka wydaje mi się jednak interesująca . Ma 3000 lat a wyszlifowana jest jakby użyto dzisiejszych narzędzi. Może ktoś słyszał coś o niej więcej ?? :]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: pakty

Post autor: Arek »

Ragnarok
Jak się nie mylą to gdzieś mamy tutaj artykuł o tych czachach
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: pakty

Post autor: Ragnarok »

Miło trzeba będzie poszukać :]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: pakty

Post autor: Arek »

Ragnarok

Rzucę ci na PW, artykuł o nich
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: pakty

Post autor: Ragnarok »

Odebrałem artykuł dzięki wielkie :]

Wróć do „Życie po śmierci”