MóJ DAR

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

MóJ DAR

Post autor: VaDeR »

Mam pewien dar... Zawsze, gdy spojrzę na kogoś, czuję, jaki ma poziom energii. Czy można jakoś to na coś przekształcić lub to wzmocnić?
Awatar użytkownika
Christof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2008-06-05, 15:02
Lokalizacja: Myślibórz

Re: MóJ DAR

Post autor: Christof »

Może jesteś energetycznym wampirem i w ten sposób oceniasz ewentualne ofiary. Jeśli masz takie predyspozycje, to mógłbyś (jeśli oczywiście chcesz) nauczyć się świadomie ciągnąć energię od otaczających Cię ludzi. Może to być przydatne w uprawianiu magii. A możesz też odwrotnie, zająć się jakąś formą bioenergoterapii i pomagać ludziom.
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

Re: MóJ DAR

Post autor: VaDeR »

Hmm... ciekawe... mógłbym to i to... ale czy gdybym nie był wampirem to co to by mogło być?
Awatar użytkownika
Christof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2008-06-05, 15:02
Lokalizacja: Myślibórz

Re: MóJ DAR

Post autor: Christof »

Z tym wampirem to żart. Myślę, że masz po prostu dobre zdolności do pracy z bioenergią. Spróbuj poćwiczyć ze znajomymi, by stwierdzić na ile twoje spostrzeżenia są trafne. Porozwijaj trochę te zdolności. Nie musisz zaraz leczyć ludzi. Zdolności te przydadzą Ci się np. w uprawianiu jogi, medytacji, ćwiczeniu zdolności parapsychicznych, czy ewentualnie uprawianiu magii. Polecam książki na temat pracy z bioenergią np. Ryszard Roman Ulman Bioenergoterapia praktyczna, Jack Angelo Twoja uzdrawiająca siła, i inne, a trochę tego jest. Jest tam wiele ćwiczeń dla początkujących.
Spróbuj też sił w radiestezji.
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: MóJ DAR

Post autor: Koxman »

A może widzisz ludzką aurę(albo czujesz)?
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

Re: MóJ DAR

Post autor: VaDeR »

Bardzo wątpie... chociaż nie wiem, jeszcze się nie znam..

Wróć do „Rozwój duchowy”