Drętwy Palec

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Drętwy Palec

Post autor: DragonFire »

Siemka ludziska...
Nie wiem gdzie to wpisać i pod jaki dział skatalogować...

Ale, ktoś mi musi odpowiedzieć na pewne pytanie (odpadają osoby, które teoretyzują).
Otóż byłem sobie przed chwilką w medytacji, nastały dwa progi, albo takie uderzenia spokojem, które pogłębiły stan medytacji - ni z tego, ni z owego (ćwiczyłem poszerzanie kanału energetycznego).
I po tym wszystkim, kiedy już załatwiłem co miałem w planie, to się "ocknąłem" i miałem ścierpnięty palec u dłoni - nic w tym dziwnego, jak się ściśnie którąś żyłę. Ale, gdy ściśniemy sobie rękę w którymś miejscu i poczekamy chwilke, to po czasie nie możemy poruszać palcami (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć, ktoś tak chyba robił nie raz, co?) i nie czujemy za bardzo mięśni, kości i t p.
A ja po tej dziwnej medytacji, mogłem poruszać palcem, ale nie czułem go, zupełnie jakby pod skórą nie było "zawartości", tylko energia, a może to świadomością nazwać poprostu? (w medytacji wyobraziłem sobie, że jestem postacią z wody).

Więc moje pytanie jest takie, czy ktoś się jeszcze z czymś takim spotkał i czy nie należy się tego bać jakoś? Ogólnie myśle, że to pozytywny objaw, ale czort go wie, bo pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

Wróć do „Energia”