Ból w kolanach - jak go się pozbyć?

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

A ja polecam jakas mudre ;-)
Jesli to choroba stawów to mudre "krowy" (nie smiac się z nazwy :P).
Nalezy zrobic to tak: maly palec lewej reki dotyka palca serdecznego lewej reki. Maly palec prawej reki dotyka serdecznego palca lewej reki. Równoczesnie nalezy zlaczyc srodkowy palec prawej reki ze wskazujacym palcem lewej reki, a srodkowy palec lewej reki za wskazujacym palcem prawej. Kciuki maja byc rozwarte, skierowane na zewnatrz.
Wiem trudno to sobie wyobrazic :).
Heh a probowalas usunac to, pewno to jakas blokada energetyczna.
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Jeśli byłbyś miły to prosiłbym o namalowanie tego (chociaz na paincie).
Blokada energ.? Ale co? Ja w ogóle nie kumam.

W poniedziałek obudziłem się i ciężko było wyprostować lewą nogę. Bolało mnie kolano, ale ból w zgjęciu kolanowym (nie w stawach, ani kolanach) uniemożliwiał mi wyprostowanie nogi. Po kilku próbach wyprostowania nogi jednak udało się rozruszać.

W środę byłem na całodniowej 40km-wej wycieczce w górach. Co prawda kolana bolały mocno, ale jakoś się szło.

Kolega rok temu też miał taki problem. Grał dużo w kosza i ćwiczył wybicie. Zapytałem go jak się pozbył tego bólu w kolanach... Odpowiedział mi, że biegał, skakał i robił to co zawsze dalej.
Więc ja też dalej wszystko robię i czuję się już coraz lepiej. Ale chciałbym się nauczyć uleczać to energetycznie.
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

No przeciez metod jest duzo choc by wizualizacja, afirmacje, rób jak uwazasz :) Kazda metoda jest dobra jesli z nia wiezysz.
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Hunter :)
mam taką małą dziwną radę na twoje dolegliwości:
usiądź na krześle, potrzyj kilka razy ruchem kolistym ręce jedną o drugą i połóż ręce na kolanach tak jakbyś je obejmował :grin: /taka pozycja nazywana jest pozycją "faraona"/.
trzymaj ręcę kilka minut /możesz zamknąć oczy / i jak poczujesz, że dłonie robią się chłodne zdejmij je z kolan. A "mudra krowy" jest ok :grin: możesz zastosować jako drugi etap terapii bezpośrednio po tym co zaproponowałam. Trzeba tak kilka razy aż przestanie boleć :grin: i współczuję :? ,ale to minie :D
pawo12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2006-08-03, 14:49
Lokalizacja: łódź

Post autor: pawo12 »

na stronie monahan.webpark.pl znajduje się niezwykle prosta metoda leczenia psychotronicznego, opracowana przez Evelyn Monahan. Ona sama uległa poważnemu wypadkowi i była okaleczona, m.in straciła wzrok. Wtedy przypomniała sobie opowieści o ludziach uzdrowionych przez siłę umysłu i opracowała własną metodę i wyzdrowiała.
sneak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2007-11-18, 18:04
Lokalizacja: z Olsztyna

Post autor: sneak »

A Ja polecam system NEW oraz własną fantazję. :) Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z reiki to też bardo dobrze jest to stosować.

Generalnie kolana to czułe i silne ośrodki energetyczne, przynajm,niej u mnie :)

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”