Aura - czym jest i co daje nam jej widzenie ?

Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Ostanio obserwowalam starsza pania i nad jej siwymi wlasami zauwazylam niebiesko/ szarawa pare...moze to aura moze przewidzenia, moze odblask siwych wlosow.

Ale musze przyznac, ze jako tako widze i to bez wiekszego wysilku powloke astralna....widze ja na sobie na lisciach drzew, itd.
To jest poprostu taki bezbarwny dymek.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Czyli pierwszy krok do widzenia aury w pełni :)
Mamba

aura

Post autor: Mamba »

Po około 2,5 miesiąca zrobiłam zdjęcie aury i czakr; wyglądają teraz tak :roll: czakra splotu słonecznego beee :szloch: brak uziemienia co widać w dolnej części i tak wyglądają skutki mojego lenistwa :(
kotlaska93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-21, 16:00
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: kotlaska93 »

Ja podobnie jak Titania6 widzę taki jakiś dymek na konturach prawie wszystkiego, czy to przywidzenie???
Ps.: Kiedyś tylko raz widziałam barwę tych kontur... I jeszcze jedno... co to jest czakra?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma przypadków, a my tylko określamy zdarzenia nimi, żeby sobie wmówić, jacy nieporadni jesteśmy.
Co jak co, ale w siebie możesz i musisz zawsze wierzyć, innych możesz olać, bo w nich najwięcej jest manipulacji.
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Aura - czym jest i co daje nam jej widzenie ?

Post autor: Lord666 »

mam pytanie. co daje mi zloty kolor aury? bo wlasnie taki mam (reszta kolorow to bialt, zolty, blekit,jasna zielen)

Wróć do „Aura i czakry”