Fioletowy płomień

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Nephesh

Fioletowy płomień

Post autor: Nephesh »

Ogółem chciałbym w tym topicu dowiedzieć się jakie są Wasze opinie na temat tej energii, inicjacji w niej etc.? Ew. czy znacie jakieś jeszcze inne sposoby zastosowania poza oczyszczaniem karmy, transformacji negatywnych energiii oczyszczania (ew. nienajgorzej w egzorcyzmach się sprawdza :))?
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Patronem fioletowego plomienia jest Saint Germain. Do tej pory sluchalam czasem medytacji fioletowego plomienia, nie koncentrowala się ona na karmie ale raczej na uleczaniu terazniejszejszosci, transformacji zlych, niepotrzebnych mysl i przyzwyczajen, Saint Germain uwalnia nas od tego od czego chcemy się uwolnic.


www.violette-flamme.de/violette_flamme.htm

Znalazlam ten link jeszcze po pl
o plomieniu: http://fiolet.org.pl/innestrony.html
Lavyrania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2005-08-28, 23:15
Lokalizacja: obłęd

Post autor: Lavyrania »

A moglibyście o nim coś więcej napisać? Bo temat wydaje się ciekawe ^^ Lubię fiolet xD
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;) ogółem jest to pewna energia o bardzo szerokiej gamie zastosowania, a sama ma o ile czegos nie przekręcilem ;) jakoby pochodzić z Atlantydy (a dokładniej tam być często stosowana). Sam przyjąłem już spory kawałek czasu inicjację w tej energii (bardzo wzmacnia efekty) i muszę przyznać, że sporo daje ;) chociaż akurat karmy nie wypalam praktycznie za jego pomocą.
zosia

Post autor: zosia »

Kochani .
A ja kiedyś w programie "Wieczory ezoteryczne" w ITV dowiedziałam się,że fioletowy płomień jest płomieniem Jezusa.
Co Wy na to?
Przytulam Zosia
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Czy powiedział to Jezus, czy ktoś inny? ;) Wśród okultystów o chrześcijańskich przekonaniach jest tendencja do przypisywania wszystkiego jak czegoś od Jezusa, należącego do Jezusa etc. Nie wiem jak energia może dosłownie do kogoś należeć ;) ale to akurat nieistotne, równie dobrze można go nazwać płomieniem Siddharty Gautamy, Kriszny, Ramy, Hermesa, albo Saint Germaina. Twierdzi się, że pochodzi z czasów Atlantydy ;) tego też się powierdzić nie da, za to jeśli jest on pozytywny i dobrze się sprawdza to warto z tego skorzystać.
zosia

Post autor: zosia »

Dziękuję za wzbogacenie mojej wiedzy.
Przytulam Zosia
Al3x
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2007-08-10, 07:29
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Al3x »

Fioletowy płomień jest darem Ducha Świętego bazującym na miłosierdziu i prawie przebaczenia, ma moc transmutacji. Przywraca doskonałość. Przekształca negatywne czynniki. Pownniśmy cały czas być nim otoczeni. Wtedy negatywy które próbóją wejść w nasz wewnętrzny krąg zostają przemienione. Do jego urzywania nie potrzeba inicjacji wystarczy krótka ale pomocna afirmacja, urzywaj zawsze kiedy poczujesz się zaburzony/a: "Jam Jest istotą fioletowego płomienia Jam jest czystością jakiej pragnie Bóg".
Swoją drogą ciekawi mnie jak można być zainicjowanym w fiolet.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

nazwać płomieniem Siddharty Gautamy, Kriszny, Ramy, Hermesa, albo Saint Germaina.

Coś mała niekonsekwencja w tych nazwach, bo raz to bóg, raz bóg sekty, a raz człowiek :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”