Energie mnożyć na 5.

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Energie mnożyć na 5.

Post autor: Sharp »

Witam.. Może wam się to przyda no więc.. Kiedy przekazujemy energie do czakr wszystko co "nazbieraliśmy" wkładamy do jednej..

Otóż jest jeszcze jeden sposób..
Kładziemy się na łóżku i przystępujemy do tzw. Medytacji i pieszczenia swoich czakr.. w tym czasie prubujemy swój brzuch wyobrazić jakby w taką skrzynie tą skrzynie można sobie przemalować jak się chce ja mam w takie niebo gwiazdami bardzo mi się to podoba..
I wyobrażamy sobie na niej zamek na klucz bądz na coś gdy będziemy przekazywać energie ładujemy ją do skrzyni i w tej.. Musimy sobie jakimś sposobem wyobrazić że ta skrzynia jest umagiczniona i mnoży wszystko co się tam znajdzie mi się udało jej dać właściwość taką i zamiast do czakr ładujemy ją do tej skrzyni.. 2 dni potem znowu przystępujemy do tej "reakcji" tylko wyobrażony klucz bądz coś co otworzy skrzynie otwieramy skrzynie i energia się uwalnia w tedy moje ciało drży tak jakby z przeciążenia.. i dopiero w tedy ładuje ją do czakr. W ten sposób można się tak jakby wzmocnić. W dodatku ona ma 2 właściwości kolega mi podpoiwiedział bo mnie strasznie bolał brzuch przez kilka dni żebym sobie tak zrobił. Dalem sobie energie do "skrzyni" i mnie przestał boleć dopiero potem dałem właściwości mnożenia energi.. Oczywiście można se dać żeby więcej dodawał energi ale według mnie 2 razy to i tak zadużo jak dla mnie...

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”