Demonologia...

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Asterot

Demonologia...

Post autor: Asterot »

Moim zdaniem nie bardzo wiecie o co chodzi w "demonologii". Wywnioskowałem to z tego że w tym temacie nie ma nic o demonologii jako magii...i wywoływaniu ów demonów. Może np któś miał jakieś "jakże przyjemne" doświadczenia w takowym zabiegu. Bądź może ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie w tworzeniu demonów.
Mamba

Post autor: Mamba »

do czego służyłby taki stworzony przez Ciebie demon :roll:
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

do wszystkiego... w pewnym sensie servitor nawet jest daemonem, tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia. Poza tym,Mamba, daemon nie znaczy zlo mhrok i gothyk jak się moze wydawac bo np aniolek to tez daemon.

[ Dodano: 2006-02-17, 11:02 ]
dobra, przeczytalem tematy w Demonologii i nie sposob się nie zgodzic z Asterot, ze tamte posty maja się do daemonow jak piesc do nosa (coz, niby niektorym pasuje ;) ale chyba wiecie o co mi chodzi)
V.

Post autor: V. »

Dorregaray pisze:tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia
Kiedy mag tworzy sobie demona tylko od niego zależy jak wielką świadomością go obdarzy.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia
Moim zdaniem to co napisałeś powyżej nie jest tym samym co napisał V.
V. pisze:Kiedy mag tworzy sobie demona tylko od niego zależy jak wielką świadomością go obdarzy.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

w pewnym sensie servitor nawet jest daemonem, tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia.
juz abla? dalej nie?
Servitor jest w pewnym sensie daemonem, tylko, ze ma w przeciwienstwie do daemona raczej ograniczona swiadomosc. Nie neguje tego, ze to mag (szumne slowo :lol: ) obdarza daemona swiadomoscia i to taka jaka bedzie chcial. Tylko ze Twoj kolega wkleil to odnosnie mojej wypowiedzi o SERVITORZE a nie o DAEMONIE... juz abla?
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:Twoj kolega wkleil to odnosnie mojej wypowiedzi o SERVITORZE
przyjrzyj się uważnie może dostrzeżesz błąd w swojej wypowiedzi...
V. pisze:Kiedy mag tworzy sobie DEMONA !!!!!!!!
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

V. pisze:
Dorregaray pisze: tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia
Kiedy mag tworzy sobie demona tylko od niego zależy jak wielką świadomością go obdarzy.
tylko ze twoj kolega napisal to odnosnie cytatu o servitorach, wyrwanego calkowicie z kontekstu. Jak przeczytasz wyzej to zauwazysz, ze nie neguje mozliwosci dawania swiadomosci daemonom...
Asterot

Post autor: Asterot »

No dobra ale temat jest o demonach więc to ty wciąłeś się nie on...z servitorami.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

jakbys przeczytal uwazniej mojego posta, to bys zauwazyl, ze servitory sa w pewnym stopniu daemonami.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:ze servitory sa w pewnym stopniu daemonami.
Są demonami więc dlaczego zrobiłeś taki cyrk o to że V. wypowiedział się na temat którego ty nie poruszyłeś czyli o obdarzaniu DEMONÓW świadomością ??
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

hy, usuneli posta :|
dobra, trza napisac nowego :P
napisalem wyzej (nie wiem czy nie zostalo to usuniete podczas kastrowania topicu) ze daemony moga miec dowolna swiadomosc. A servitorki jako takie maja z regoly albo calkowity brak tej swiadomosci albo swiadomosc szczatkowa.

tak wiem, juz to zalatwilismy tylko nie chcialem zostawiac niedomowien w temacie
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:ze daemony moga miec dowolna swiadomosc. A servitorki jako takie maja z regoly albo calkowity brak tej swiadomosci albo swiadomosc szczatkowa.
Ja się zgadzam z V. demon czy servitorek ma taką świadomośc jaką obdarzy ich stwórca...

[ Dodano: 2006-02-20, 00:30 ]
Gdyby same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci nie wiadomo co by teraz się z nami działo a egzorcystów było by conajmniej 2x więcej...
V.

Post autor: V. »

Asterot pisze:demon czy servitorek ma taką świadomośc
Serwitor to chyba nie powinien mieć żadnej świadomości na dobrą sprawę.
Asterot pisze:Gdyby same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci
Jak?
Asterot

Post autor: Asterot »

V. pisze:Serwitor to chyba nie powinien mieć żadnej świadomości na dobrą sprawę.
Tak czy siak nie negowałem tego w moim poscie...
V. pisze:Jak?
Srak...w ogóle o co ci chodzi ??
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Asterot pisze:Ja się zgadzam z V. demon czy servitorek ma taką świadomośc jaką obdarzy ich stwórca...

[ Dodano: 2006-02-20, 00:30 ]
Gdyby same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci nie wiadomo co by teraz się z nami działo a egzorcystów było by conajmniej 2x więcej...
psst, juz to chyba ustalalismy, i chyba to samo napisalem w 1 poscie, wiec po co od nowa to przerabiac?...
V. pisze:Jak?
czasami im się zdarza uzyskac jakas swiadomosc.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:psst, juz to chyba ustalalismy, i chyba to samo napisalem w 1 poscie, wiec po co od nowa to przerabiac?...
Tak więc po co się powtarzasz ??
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Powtorzylem to co ustalilismy tutaj a co zostalo wyciete... przeciez to zaznaczylem w poscie... :roll:
V.

Post autor: V. »

Asterot pisze:same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci
Dorregaray pisze:czasami im się zdarza uzyskac jakas swiadomosc.
Nie sposób się z Tobą niezgodzić, aczkolwiek przypatrz się absurdowi w zdaniu powyżej.
Asterot pisze:Srak
Dobra, bedzie.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:Powtorzylem to co ustalilismy tutaj a co zostalo wyciete... przeciez to zaznaczylem w poscie...
:?: :?: :?: :?: z tobą
V. pisze:Dobra, bedzie.
bedzie ale co ?

Wróć do „Demonologia i demonolatria”