Biblia

Filozofia oznacza dosłownie "umiłowanie mądrości". Określenie to i jego znaczenie pochodzi prawdopodobnie od matematyka i filozofa Pitagorasa żyjącego w VI wieku p.n.e., obecnie termin jest używany w różnych znaczeniach.

Jak często czytasz Biblię?

Raz dziennie
0
Brak głosów
Raz na tydzień
1
2%
Raz na miesiąc
7
14%
Raz w roku
9
18%
Nie czytam Biblii
32
65%
 
Liczba głosów: 49
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Warto :wink:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Tu już nawet nie chodzi o nagrodę. Ja osobiście uważam, że jak zrobi się coś dobrego i ma się tego śiwadomość to człowiek od razu zajebiście się czuję. A jak zrobisz coś złego to masz takie chujowe uczucie...
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Znaczy się ja nie mam uczucia, że kara jest nieuniknioa, ale czuję się jakbym w momencie robienia złych rzeczy załamywałą się moja wola, jeśli wiesz co mam na myśli...
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

kasumi pisze:Kiedy mnie się zdarza robic cos zlego, to raczej nie mysle o tym jaka kara mnie spotka, ale robi mi się smutno i przykro, kiedy np. kogos zranie
to się nazywa chyba wyżutami sumienia :wink: , prawie każdy je ma gdy zrobi coś złego, mówie prawie każdy bo czasem mam wrażenie że niektóży są całkowicie pozbawieni sumienia.
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Nikt nie jest pozbawiony sumienia. Niektórzy po prostu mają je "skrzywione", albo starają się je wytłumić.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Albo z ich sumienia zupełnie zostało wypaczone dobro i takim ludziom się wydaje, że sa maksymalnie dobrzy, bo przestaje istnieć jakiś podział między dobrem a złem, bo dobra już nie ma...A jeśli pozostaje tylko zło, to człowiek będzie czynił cały czas źle, ponieważ będzie myślał, że robi dobrze, albo nie będzie umiał robić dobrze. :roll:
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Zwłaszcza jak już trafią do paki, prawda :twisted: ?
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Proszę mi tutaj off topów nie robić :!:
Przypominam, że to jest temat Biblia i chociaż starajcie się krążyć wokół tematów z nią związanych, Pozdrawiam :wink:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Naprawde prosze abyscie powrocili do tematu, czyli do Biblii. :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

I don't remeber...

[ Dodano: 2005-08-24, 12:21 ]
Ale wiem, że na 66 rozdziale tejże księgi trzymam liścia marihuany z mojej dawnej hodowlii :D :D :D
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Glan jak jestes taki madry moze sam sprobojesz pomoderowac?

Wróć do „Filozofia”