znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ?

Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ?

Post autor: Bowner »

bujdy jak nic.
kuba9449
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2007-02-14, 23:18
Lokalizacja: b-stok

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ?

Post autor: kuba9449 »

To, że są osoby które chciały by nas zaczipować jest raczej wiadome, ale jak jest to powiązane z Apokalipsą św. Jana tego nie wiem. Aczkolwiek fragment ten ładnie to obrazuje :)
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ?

Post autor: pytol »

Trzeba brać poprawkę na to, że Apokalipsa jest alegorią i może być rozmaicie interpretowana. Być może czipy będą miały jakiś związek z obecnymi badaniami nad kontrolowanym układem nerwowym szczurów, trudno powiedzieć, wtedy faktycznie będzie się wpisywać w treść księgi.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ?

Post autor: Garest »

zgodze się z teoria znaku diabla z apokalipsy gdy beda wszczepiac czipy z kontrolerem fal krotkofalowych i naszego mozgu ;p
w innym wypadku bujdy
Niebieski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2015-03-10, 23:28

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ?

Post autor: Niebieski »

Chipy moim zdaniem to zwykła bajka. Coś o tym słyszałem. Gdyby to miała być bestia to w razie odmowy wszczepienia człowiek musiałby być zabity zamordowany). To byłoby wbrew demokracji, wolności obywatelskiej i w ogóle wbrew wolności człowieka.
Moim zdaniem bestia jest zawsze czymś co jest wrogie wierze chrześcijańskiej a tłumaczone to jest często w ten sposób że Chrześcijaństwo jest np. przestarzałe i staroświeckie a nowa doktryna lub ideologia jest już prawidłowa i nowoczesna. Tak często rozpoczyna się wojna z Kościołem. Tak było np. z Gender.

Wróć do „Grupa badawcza Gamma”