Ksiazka

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
REVOLUCION

Ksiazka

Post autor: REVOLUCION »

Witam!

Nie wiem czy to odpowiedni dzial ale innego nie moge znalesc na forum:)

Interesuje się bardzo zjawiskami paranormalnymi doslownie wszystkim co z tym zwiazane

UFO, paleoastronautyka, wszechswiat, astronomia, starozytne cywilizacje (sumarowie,majowie) ,natura ,czlowiek, umysl itd.

szukam dobrych naukowych ksiazek w tej wlasnie tematyce

jezeli jest osoba, ktora rowniez interesuje się tym co ja i czyta/ma takich ksiazek wiele prosze o podzielenie się ze mna informacja i o podanie mi tytulow ksiazek:)

z gory dzieki i pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Ksiazka

Post autor: Ivellios »

Z polskich autorów pozycją obowiązkową są książki Lucjana Znicza z serii "Goście z kosmosu?", szczególnie tom "Paleoastronautyka".
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ksiazka

Post autor: Spooky Fox »

Oprócz tego, co wspomniał Ivellios:

Książki te posiadam, całą kolekcję Gości Z Kosmosu i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu fanowi tej tematyki.

Co do innych książek - spróbuj książki J.Allena Hyneka. Był on profesorem astronomii i ufologiem, a także pracował przy takich projektach jak choćby Project Blue Book, więc posiada ogromne informacje. Jak dobrze pogrzebiesz w internecie, to możesz znaleźć jakieś białe kruki jego autorstwa.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Ksiazka

Post autor: Arek »

Jeżeli język niemiecki nie przeraża to proponuję raporty MUFONu-CES, są za darmo w necie
REVOLUCION

Re: Ksiazka

Post autor: REVOLUCION »

Dzieki wielkie:) Juz przegladam te ksiazki i zamawiam:)

Piszcie dalej jak jakies ciekawe jeszcze znacie.

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”