Zawieszenie działalności w grupie

Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: IteratorZX81 »

Postanowiłem zawiesić swoje członkostwo w GBG na jakiś czas z przyczyn że tak powiem prozaicznych. Nie mam bowiem za bardzo czasu na udzielanie się w grupie chociaż nie znaczy to że zniknę całkowicie, dlatego proszę mnie nie usuwać. Będę się pojawiał, pisał posty i tak dalej jednak będzie to na mniejszą skalę niż dotychczas.

Może w wakacje zrobię jakąś małą wyprawę i zdam relację, jednak nie mam obecnie na sprawy ufologiczne i kryptozoologiczne czasu.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: Veritas »

Wielka szkoda Iterator. Ale tak szczerze, to w tej grupie nie przemęczacie się za bardzo. Chodzi mi o te wyprawy badawcze i tym podobne rzeczy.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: Ignorant »

Ja Veritasie miałem jechać do rzekomo nawiedzonego zamku ale jak się później okazało drzwi były zabite dechami i nie dało się wejść ;] Wbrew pozorom trudno jest znaleść odpowiednie miejsce ;] A na wyprawy nikt nie chodził ponieważ pogoda nie sprzyjała obserwacjom ^^ ;]
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: ifar15 »

No tak Iteratorze wiem. Ale dobrze że to umieściłeś w ogłoszeniu. Czekamy na wznowienie Twojej aktywności :) A co do wypraw Veritasie, to powiem tak że ostatnio nie ma za bardzo czasu. Poczekaj do wakacji a na pewno pojawią się raporty. Poza tym wiesz.... jedna członkini zrobiła wyprawę ale już nie łaska napisać raportu mimo iż zdjęć ma od groma.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: Spock »

Pogoda wam nie pasuje ? No co wy ?
Żaden szanujący się duch nie wylezie gdy słonko świeci i ptaszek śpiewa.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: ifar15 »

Ja osobiście duchów nie szukam. Niektórzy w grupie zajmują się tym bardziej ale większość grupy raczej z dystansem podchodzi do tematyki związanej z duchami. Ja szukam UFO a UFO najłatwiej zobaczyć przy pięknym bezchmurnym niebie najlepiej przy akompaniamencie ptaków i przyjemnej temperaturze.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: IteratorZX81 »

Ignorant pisze:Ja Veritasie miałem jechać do rzekomo nawiedzonego zamku ale jak się później okazało drzwi były zabite dechami i nie dało się wejść ;] Wbrew pozorom trudno jest znaleść odpowiednie miejsce ;] A na wyprawy nikt nie chodził ponieważ pogoda nie sprzyjała obserwacjom ^^ ;]
Co do drzwi zabitych dechami, to następnym razem trza wziąć łoma. Co do wypraw, to planuję jedną na późną wiosnę-lato chociaż pewnie zdjęć nie zrobię (chyba że wam odpowiada komórkowa jakość)
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Zawieszenie działalności w grupie

Post autor: Veritas »

Dobrze. Będę czekał z niecierpliwością na wasze wyprawy i wyniki z nich :)

Wróć do „Ogłoszenia”