Prosba o informacje

docent525
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-18, 01:27

Re: Prosba o informacje

Post autor: docent525 »

hmmm nie o to mi chodziło
myślałem ze to pytanie nie miało nic wspólnego z tym forum
a jakie miałem zadanie jeśli można trochę jaśniej??
tak

Re: Prosba o informacje

Post autor: tak »

Można jaśniej.
Jaśniej proszę!
Obrazek

Użyj swojego mózgu. I Google..
Ostatnio zmieniony 2010-09-23, 00:41 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcinello
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-07, 23:36
Lokalizacja: Telford UK

Re: Prosba o informacje

Post autor: Marcinello »

docent525 jak chcesz wychaczyć tą laskę to zacznij się szczerze uśmiechać. Uśmiech może zdziałać bardzo wiele to magiczny sposób na błyskotliwą rozmowę. Naprawdę polecam :grin:
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Prosba o informacje

Post autor: PrzemekZ »

Nie wiem czemu niektórzy myślą, że Czarna Magia jest zła... Można jej użyć w różnych celach... A jeśli chodzi o dziewczynę to popieram post wyżej :D A propos jakbyś chciał uczyć się Czarnej Magii napisz mi na PW o nr gg. Rekwizyty nie są bardzo potrzebne. Wystarczy czasem jakiś kielich, oczywiście specjalny tekst w zapomnianym języku :), przygotowana kartka np. z Pentagramem. A co do tych zaklęć... To jest Czarna Magia? Wywieranie wpływu na innych ludzi? Mi chodzi o łączenie się z demonem... TO jest dla mnie prawdziwa Czarna Magia. Ale możesz równierz używać jakiś zaklęć z biblioteki szkolnej i mieć przesrane w duchowym świecie :D
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Prosba o informacje

Post autor: Iluzjonista »

Wystarczy czasem jakiś kielich, oczywiście specjalny tekst w zapomnianym języku :), przygotowana kartka np. z Pentagramem.
W zapomnianym jeżyku,by nie móc poznać jego prawdziwego znaczenia,tym samym bardziej nakręcając podświadomość do osiągnięcia zamierzonego celu ;]
A tym zapomnianym tekstem może być starożytny przepis na kurczaka, a co,przeciez i tak nikt nie zrozumie ;P
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Prosba o informacje

Post autor: PrzemekZ »

Nie ma co... Już skończyłem z Czarną Magią.. może i macie rację.. Wziąłem się teraz za Czakry i Rozwój duchowy :)
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Prosba o informacje

Post autor: Iluzjonista »

No to powodzenia ;]

Wróć do „Czarna magia”