Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Iv, nawet nie chciał byś wiedzieć co nos oznacza w moich sennikach, ostatnio mojej znajomej też się śnił i jak jej powiedziałam o symbolice to mina jaką zrobiła była bezcenna :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Weź tu nie tajemnicyzuj i napisz, co oznacza :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Oki :D

Symbolika Nosa- problemy potencji, najczęściej seksualnej; równocześnie symptom ewentualnej choroby mózgu, albo podrażnienia, wysilenia, zmęczenia.
Bywa również ostrzeżeniem abyś nie mieszał się w cudze sprawy...
W zależności od innych symboli występujących w danym śnie, może również oznaczać silny charakter, dzięki któremu zrealizujesz wszystkie zamierzone plany życiowe.

Ale jeśli tak patrząc ogólnie na Twój sen choć mało w nim szczegółów, można wyczytać że;
Umarłeś i tak jakby narodziłeś się na nowo, czyli jeśli teraz są jakieś problemy np. w szkole to zostaną one rozwiązane, mimo iż możesz odczuwać całkowite zmęczenie, wyczerpanie całymi problemowymi sytuacjami- symbol lekarza= niedyspozycja zdrowotna, nie wykluczony stres to i tak podołasz wyzwaniom, dzięki swej upartości i chęci dążenia do celu- Symbolika silnego charakteru.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Niedziela. Śni mi się, że oglądam telewizję. Chyba TVP Info. Patrzę - szara grafika, szare logo, wszystko szare, ponadto przy logo pojawił się czarny kir. Coś się stało, bo żałobę wprowadzili.

Budzę się, włączam radio - Jedynkę, ostatnia w moich uszach wartościowa stacja. I co słyszę? Wiadomość o wypadku autokaru w Niemczech, naówczas 12 zabitych.

Cholipa ciężka. Nie cierpię takich quasi-proroczych wizji.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

A mi się śniła jakaś całkiem powalona impreza... No bo kto na takie okazje puszcza Biebera, Cerekwicką czy Clare de Lune? Pamiętam ze siedziałam tam i wszyscy oprócz mnie się świetnie bawili... A później złamałam nogę, rozbolała mnie głowa i po obudzeniu szłam po aspirynę :/
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Dzisiejsza wizja obniżyła mi nastrój chyba na cały dzień :/
Śniło mi się, że siedzę na wózku inwalidzkim. Był jakiś wypadek i wszyscy zginęli, tylko ja przeżyłem. Mogłem co prawda chodzić, ale lekarze kazali siedzieć na wózku, bo kręgosłup mógł trachnąć w każdej chwili. Znajdowałem się na uczelni. Zajęcia już się skończyły, czekałem tylko na koleżankę. Chwilę potem pędziliśmy na autobus - ona obładowana różnymi tobołami z materiałami edukacyjnymi, ja na wózku kręcąc kółkami setą na godzinę...
Dookoła zimno, ciemno, mokro i w ogóle ponuro...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Mnie się ostatnio śnią sceny bitewne, ale to chyba przez tą naszą grę rpg ;]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: cleric »

pragnę spytac się fachowca - co oznaczaja wypadajace w snie zeby? (prawa gorna 3 i 4)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

cleric- którego fachowca :D?
Mimo iż takowym nie jestem postaram się jednak odpowiedzieć ;)
Symbolika;
Zepsute zęby, wypadające- utrata ich;
*Ujrzeć u kogoś zepsute, chwiejące się- niekorzystna znajomość dla śniącego, w twoim otoczeniu może się znajdować osoba fałszywa, której obecnie nie dostrzegasz.
Widzieć swoje chwiejące się zęby, zepsute- straty materialne, możliwe również przykre wiadomości ze strony krewnych.
* Wyrywać swoje- błędna spekulacja, zbyt pochobne decyzje, dolegliwości zdrowotne, które mogą przysporzyć wiele problemów finansowych.
* Wybite- zapowiedź nagłego nieszczęścia, którego możesz się nie spodziewać w rodzinie, może również oznaczać śmierć kogoś bliskiego, lub ciężką chorobę.
* Ułamany ząb- niedomagania zdrowotne, problemy z załatwieniem spraw urzędowych, zdaniem egzaminów itd.
*Wypadające- choroba lub wypadek osoby bliskiej twemu otoczeniu, zalecana ostrożność dla samego śniącego.
Kłopoty przy załatwianiu wszelkich ważnych spraw- spowolnienie- kłótnia,uczucie niepewności, spory z bliskimi, nie wszystko ułoży się tak jak po Twojej myśli, wymagany czas i głębsze przemyślenia, ostrożność w podejmowaniu różnych decyzji, działaniu.

No to może tyle jeśli chodzi o negatywną symbolikę zębów, jest tego jeszcze trochę, no ale nie chce mi się wszystkiego opisywać, może jak znajdę więcej czasu ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: cleric »

dzieki :) troche slabe jednak sa te opcje - oby się nie spelnily ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

A mnie się dzisiaj śniło, że moja stara znajoma z Warszawy ni stąd ni z owąd pojawiła się w Katowicach w charakterze sprzedawczyni w jakiejś "Żabce" czy innym podobnym sklepie. Próbowałem u niej kupić proszek do prania - ale był problem, bo moja mama chciała jakiś "proszek specjalnego przeznaczenia" do jakichś egzotycznych tkanin, a my nie wiedzieliśmy z kumpelą, który wybrać, bo na wszystkich opakowaniach informacje były po chińsku...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Jest tu masa ludzi mająca sny świadome, wystarczy tylko wejść do odpowiedniego tematu na forum i sobie poczytać.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Beowulf »

To jest tzw. paraliż senny... :) Nigdy tego nie doświadczyłem.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Świadome sny to nie paraliż senny tylko LD, Beowulf cosik Ci się po ten tego wało :D
A ja wczorajszej nocy miałam sen, że byłam chyba wampirem i utopiłam jakiegoś faceta, który groził mi bronią.
Śniły mi się również piękne ruiny w jesiennych barwach starego zamku, spacery wzdłuż czystej wody, która ostatnio dość często występuje w mych snach, podobnie jak wiatr ;)
KachaBluu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-20, 03:05

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: KachaBluu »

Ostatnio śniło mi się, że się obudziłam. Później się obudziłam... i znów się obudziłam... a gdy się w końcu obudziłam... to wiedziałam, że tym razem naprawdę.
anka57
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-10-22, 20:57

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: anka57 »

A mi śniły się zdechłe pająki.
Być może tak jak żołnierzowi śnią mi się moje ofiary :L :o
Daren
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2010-10-14, 19:19

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Daren »

Była pewna przepaść i zaczęło mnie gonić 2 typów w czarnych ubraniach(mieli na sobie znaki krzyża więc mogli to być raczej księża) po chwili łapie się liany i wskakuje na ogromny powalony pień jakieś 30m nad ziemią. Widzę z tamtąd procesje tych księży. Po chwili oddają strzały we mnie więc wskakuje do wody i nagle ciemność.. obudziłem się :).

Wróć do „Świat snów”