Spotkania Kraków

Dział przeznaczony na umieszczanie w nim ogłoszeń. UWAGA: Dział ten nie służy do reklamowania innych stron internetowych! Przypominamy również, że zamieszczenie każdego ogłoszenia należy konsultować z administracją PRZED umieszczeniem ogłoszenia
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Spotkania Kraków

Post autor: Arek »

Popieram jak najbardziej takie spotkania. Przeważnie jest tak że wiele osób o tym samym myśli ale nikt jakoś nie proponuje.
Może Ty zaproponujesz jakąś datę, czy miejsce spotkania, na razie tak ogólnie, a potem jak inni swoje możliwości napiszą , może uda wam się takie spotkanie zorganizować
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Spotkania Kraków

Post autor: ifar15 »

Globtroter pisze:Witam.Sorry jeśli źle umieściłem posta ale to mój pierwszy na tym forum.Nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat działających w Krakowie klubów lub organizacji zrzeszających ludzi o zainteresowaniach związanych z tematyką poruszaną na tej stronie. Czy w Krk istnieją takie grupy? W innych miastach istnieją różne organizacje a w Krk nic nie mogę znaleźć.Fajnie było by się spotkać i wymienić doświadczeniami ,wiedzą a może nawet wspólnie zająć się czymś na poważnie.Jeżeli ktoś coś wie na ten temat to proszę o odpowiedź.Przecież nie można swoich pasji i zainteresowań ograniczać do siedzenia przed komputerem i dyskusjach na forum.
Witam, sądze że bede miał dla ciebie propozycje..... ale poczekaj jeszcze i odpisz na ten post

-- 2010-03-07, 13:30 --

Globtroter napisz mi na PW bo mam dla Ciebie propozycję

Wróć do „Ogłoszenia”