Wieszcze

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Wieszcze

Post autor: Ivellios »

Mają wizje.

Przepowiadają przyszłość.

Coś z tego się spełnia, a coś nie.

Jedni są prawdziwymi wizjonerami, inni okazują się być tylko zwykłymi, żądnymi rozgłosu szarlatanami.

Ktoś im wierzy, a ktoś nie.

A Ty :?:
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Trudno powiedziec? Raczej nie daje się poniesc takim nowinkom, bo ile to juz razy mial nastapc koniec swiata?
Ale czesto to w nas samych schowana jest przyszlosc, wiele razy przekonalam się, ze moi przyjaciele czy poprostu znajomi, mieli jakies przeczucia, cos im się snilo a pozniej sprawdzalo!
Poza tym bardziej ufajmy naszej intuicji-ona czesto moze nas oszczec przed takim pseudo-wieszczem.....
Daisy

Post autor: Daisy »

ile to juz razy mial nastapc koniec swiata?
No właśnie ciągle się o tym słyszy...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ale niektóre z takich wizji-niestety lub stety-spełniają się. Tak na przykład mieliśmy we wrześniu 2001 roku ataki na USA. Niedawno w NIE DO WIARY w TVN wypowiadał się gość, który parę dni wcześniej miał wizję: są dwa miasta w Turcji, ich nazwy różnią się tylko jedną literą. Zaraz po tym, jak telewizje polskie pokazały płonące wieże WTC, facio siadł przy mapie świata i zaczął robić pomiary, obliczenia i inne fajne rzeczy. I jakież było jego zdziwienie, gdy spostrzegł, że jedno z miast leży na tym samym równoleżniku, co New York... zaraz po ujrzeniu w telewizji płonącego Pentagonu ponownie siadł przy mapie-drugie z tureckich miast leżało na tym samym równoleżniku, co Washington :shock:
stefan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-09-04, 00:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

dziwne zdarzenie.

Post autor: stefan »

Ja juz tego typu rzeczy nie lekcewaze , bo raz zdarzyla mi się rzecz ktorej w rzaden sposob nie potrafie wytlumaczyc. Na pewien czas zaczalem niedowidziec i w efekcie w restauracji ( jej przedsionku) mniej wiecej 2,5 x 2,5 metra nie zauwazylem drzwi. Poznej szybko podbiegl do mnie facet i owiedzial cos co zabilo mi kompletnie klina , patrzylem się na niego z czesciowym wytrzeszczem oczu. Potem wszedlem do srodka i te drzwi juz widzialem . Okazalo się ze za tymi drzwiami siedzial ten facet. W tym roku bylem tam i rzeczywiscie tam sa dzrwi , ale tego faceta znalezc nie moglem. popatrzyl tylko w moje oczy i powiedzial ze widzi w nich wszytsko .Kojarzy mi się to od razu z tarotem iwrozkami , ale on wogole do tego nie pasowal . Byl caly czas usmiechniety i mia bardzo blekitne oczy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”