Człowiek współczesny a dinozaury

Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: supolo »

Masz rację, temat uważam za dobry zamknięcia. Ale ciekawi mnie jeszcze jedno, (pytanie do autora tematu!) z kąt wytrzasnął te informacje i zdjęcia (podejrzewam internet).
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Darnok »

Cały ten biznes działa tak, że jakiś psycholog, prawnik, pracownik komunalny pisze o tym, że odkrył coś niesamowitego, co zmieni ludzki światopogląd, ale oczywiście naukowcy to zamknięte i bojące się prawdy grono, specjalnie ten dowód zdyskredytowali, a on jedyny Jezus prawdy stara się w tej książce udowodnić, że ma rację na podstawie jakiś zmyślonych lub nie dających się sprawdzić badań. Wszystko tylko za 49.99zł w miękkiej okładce i 79.99zł w twardej.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Darnok »


Bardzo możliwe jest to że tyranozaury żyły w ogromnych klatkach zoologicznych. Myślę że raptory również mogły w nich przebywać. To bardzo możliwe. Jeżeli człowiek żył w tamtych czasach to tak raczej było, i nie było odwrotnie. Odwrotnie być raczej nie mogło.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota"- Albert Einstein. Mi się wydaje, że mogło być odwrotnie- to dinozaury przeprowadzały badania nad ludźmi, ale eksperyment się nie udał. Ludzie wydostali się z klatek i zdominowali ziemię. Jeden dinozaur poleciał w kosmos i przez przypadek przeniósł się w przyszłość, historia kończy się na tym, jak dinozaur klęczy i krzyczy koło zasypanej Statuy Dinozaurności. Jeżeli człowiek żył w tamtych czasach, to patrząc na Twoje posty jestem pewien, że to dinozaury były bardziej inteligentne od ludzi. Odwrotnie być raczej nie mogło
Na tę koncepcję dowody są raczej zbędne biorąc pod uwagę rozwój intelektualny ludzi i dinozaurów.
Na każdą tezę potrzebne są dowody. Ty ich nie masz z dosyć trywialnego powodu- ludzi nie było 65,5 mln lat temu. Za 300 tyś. lat pewnie nie będziemy już nawet homo sapiens sapiens.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: DanaS »

Darnok, od swoich początków człowiek ewoluuje, więc Twoje stwierdzenie, że nie będzie już homo sapiens sapiens jest więcej niż pewne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne cywilizacje”