Wpływ Energii na samopoczucie.

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Energy Source »

Ja myślę, że jedną z różnic między ludźmi, a zwierzętami jest właśnie kontrolowanie swoich emocji. Poza tym Sylvester niektórzy tutaj na forum udowodnili mi, że są mądrzejsi, a to co ja mówię to głupoty, więc jak narazie poczekam, posiedzę i poczytam sobie co ciekawego mają do powiedzenia Ci mądrzy ludzie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Sylvester93 »

Mądrzejsi powiadasz :)
To nie oznacza że wiedzą wiecej lecz tylko może chcą wiedzieć więcej i wymyślają swoje własne "chore" teorie.
Nie daj się i walcz o swoje dobre zdanie:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Energy Source »

Kiedyś oglądałem dobry film z Jackie Chanem. Właśnie ten główny bohater chciał nauczyć ucznia nowego stylu walki. Lecz ten uczeń znał już nazwy różnych sztuk walki, jak to wykonywać itp. Wtedy Jackie Chan wziął kubek i zaczął nalewać do niej herbatę. Uczeń się pyta "Co robisz? Przecież wylewa się.". Jackie Chan odpowiedział: "Właśnie! Jak mam Cię czegoś nowego nauczyć jak cała nowa wiedza wylewa się z Twojego umysłu?"
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Iluzjonista »

Sylvester93 pisze:Mądrzejsi powiadasz :)
To nie oznacza że wiedzą wiecej lecz tylko może chcą wiedzieć więcej i wymyślają swoje własne "chore" teorie.
Nie daj się i walcz o swoje dobre zdanie:)

Jak zobaczyłem ten post to myślałem,że zaraz spadnę z krzesła ;]

Ja się pytam,jak człek człeka - kto tu wymyśla chore teorie ? ;D
Nikt na tym forum nie zarzuca Wam głupoty,więc czemu tak myślicie ?
To takie robienie z siebie ofiar,coś typu : " jakże ten świat jest dla nas niesprawiedliwy,bo my wiemy o cudownej energii,a oni nam nie wierzą".
Daliście innym powody do uwierzenia ?
Niestety nie,bo piszecie tylko o korzyściach płynących z jej "eksploatacji" ;]

Pozdrawiam Was serdecznie
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Energy Source »

Widać, że nie czytasz żadnych moich postów. Na każde moje stwierdzenie mam dowody. I to nie jest jakaś cudowna energia, tylko energia, którą można udowodnić i pokazać w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Sylvester93 »

Widocznie pan "Iluzjonista" jest tylko od quizów i niczego więcej:)
Więc wymyślaj te swoje gry a nam pozwól prowadzić rozmowę którą zaczęliśmy:)

"Każdy ma prawo do wyrażania siebie i własnych poglądów"
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Iluzjonista »

@ Sylvester93 - nie będę wdawał się w pyskówki,gdyż mam swoje zasady.

Pragnę tylko Szanownych Panów upomnieć,iż Wasza dyskusja schodzi na złą ścieżkę.
Nie zabraniam Wam dyskusji,ale uciekacie się do zaczepek,by móc nabić sobie więcej postów...
Szanuję każdego użytkownika,choćby za to,że działa na tym forum,Was też.
Więc wymyślaj te swoje gry
Oczywiście,że będę wymyślał ;] To nie żaden powód do wstydu ;]
"Każdy ma prawo do wyrażania siebie i własnych poglądów"
Skoro tak napisałeś,to się do tego stosuj.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Energy Source »

Zauważ Iluzjonista, że zaczepki się zaczęły, gdy Ty tu przyszedłeś. I nie nabijam sobie żadnych postów! Każdy mój post wprowadzał coś ciekawego i nowego, a Twoje? I nie mam już zamiaru prowadzić z Tobą tej bezsensownej rozmowy bo znowu zaczniesz mnie oskarżać o nabijanie postów. Gadaj co chcesz i tak nie odpisze na żadne Twoje posty chyba, że będą wprowadzać coś co dotyczy tematu.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Spooky Fox »

Panowie, bardzo proszę o spokój.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: amaranth »

Dodawanie energii: jest /był?/ taki Ktoś. Wystarczył jeden mail, telefon...i potrafiłam zebrać się do kupy i wszystko szło mi jak po maśle. Drugi sposób: trzeba mnie maksymalnie wcurzyć. Gdy jestem wściekła, z reguły załatwiam sprawy, które na początku wydają bardzo trudne. Trzeci, mało konstruktywny sposób: przywalić z glana w jakiś przedmiot. Złość mi przechodzi i wtedy na spokojnie rozprawiam się z tym, co wysysa ze mnie energię.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Sylvester93 »

Ehhh...
Bezsensowne kontrowersje prowadzące jedynie do płynącej z tego bezsensownej i nic nie wnoszącej w temat kłótni:)
Wracając do tematu Amaranth nie rozumiem co chcesz przekazać
jest /był?/ taki Ktoś. Wystarczył jeden mail, telefon...i potrafiłam zebrać się do kupy i wszystko szło mi jak po maśle.
Szczególnie hest/był?/taki Ktoś.
Dziwny przekaz prosze o wytłumaczenie:)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Vampirio »

Ja zrozumiałem to tak, że ktoś do amaranth wysyłał energię emailami. Według mnie jest to niemożliwe.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Spooky Fox »

Niepotrzebne posty zostały wykasowane, jak jeszcze raz zobacze tu offa o wszystkim i o niczym polecą warny.

Maksim to zwłaszcza do Ciebie, radzę uporządkować myśli przed napisaniem czegokolwiek.

Vampirio, jak widzisz takie debilne posty to zgłaszaj je. Na dole każdego posta masz wykrzyknik z raportem. Dziękuje.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: amaranth »

Sylwester93: Byłam tak zakochana w pewnym kolesiu, że każdy mail od niego czy telefon sprawiał, że mogłam góry przenosić. Jest/był?/ - zbanowałam go po raz kolejny. To chyba rozumiesz: zakochanie/stan fizjologicznej ostrej psychozy - człowiek źle widzi, słyszy, ma zaburzenia myślenia i jeszcze źle sypia/-przypływ energii...ble,ble,ble....potem kolo mnie wcurzył i... delete. Pisząc wczoraj miałam wątpliwości...ale dzisiaj był ban. A wracając do tematu: niektórym stan zakochania dodaje energii i baaaardzo poprawia samopoczucie.

-- 2011-05-15, 18:07 --

Vampirio: bez przesady! Jak się porządnie zakochasz, to zobaczysz, jak to jest. Pękam ze śmiechu po przeczytaniu Twojej sugestii. Zaraz mi laptop z kolan spadnie. Do takiej perfekcji z tym kolesiem nie doszłam. Ale poprawiłeś mi humor. Dzięki!
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Vampirio »

Śmiech to zdrowie i z pewnością dodaje sił. Ja jak się dobrze pośmieję to od razu odczuwam przypływ energii.
P.S. Nie ma za co.
Ostatnio zmieniony 2011-05-15, 19:21 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Energy Source »

Sylvester jak myślisz jaki jest mechanizm pobierania energii ze śmiechu i gdzie jest źródło energii?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Ignorant »

Śmiech to zdrowie i z pewnością dodaje sił. Ja jak się dobrze pośmieję to od razu odczuwam przypływ energii.
P.S. Nie ma za co.
W innym temacie napisałeś że nie odczuwasz uczuć więc jak możesz się śmiać? ;>
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Sylvester93 »

Sylvester jak myślisz jaki jest mechanizm pobierania energii ze śmiechu i gdzie jest źródło energii?
Według mnie to działa tak:
- Śmiech pobudza komórki w całym organiźmie człowieka a wiadomo że pobudzony atom wytwarza energię lecz mogę się mylić co do tych atomów bo my nie składamy się z protonu czy tam uranu ale też jest to możliwe.
Nie jestem w stanie określić dokładnego źródła tworzenia się energii podczas śmiechu jednakże uważam patrząc na to pytanie biochemicznie to ta energia wydobywa się z "nadnercza"(tam wytwarzana jest adrenalina)
oraz "mózgu" (tam wytwarzana jest dopamina)
Mój tok myślenia może być jednak błędny zastanów się nad tym i poczytaj w necie bo z tego co mi wiadomo to mam rację :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Vampirio »

Nie napisałem o wszystkich uczuciach wymieniłem tylko niektóre z nich, nie wszystkie.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Post autor: Energy Source »

Na pewno śmiech jest związany z emocjami. I jeśli chodzi o źródło energii to są emocje. Natomiast mechanizm samych emocji jest mi nieznany. No bo z jakiej racji po przeczytaniu dowcipa zaczynamy się ładować. Sam dowcip w sobie nie posiada żadnej energii. Emocja za to tak. Po drugie jak by nie patrzeć emocja to strata energii np. złość, nienawiść to wyrzucamy energię. A tu śmiech dodaje nam energii. Sam widzisz jaki ten mechanizm jest skomplikowany ;/

A tak przy okazji. Wiadomo, że tytoń i marihuana wprowadzają nas w stan miłej ekstazy. Oprócz tych rośli działają na was podobnie inne zioła?
Spotkałem się także ze stwierdzeniem, że każdy organizm posiada swoją roślinę, która wprowadza go w taki stan. Co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”