Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Najpierw chcę zobrazować o co chodzi mi w przyciąganiu. Powiedzmy idzie dziewczyna seksownie ubrana. To jest oczywiste, że przyciąga nas bo nam się podoba.

A teraz trochę inna sytuacja. Rozmawiamy z kimś i od razu wiemy, że to pokrewna dusza. Świetnie nam się z tą osobą rozmawia. Przyciąga nas byśmy z nią rozmawiali jak najdłużej. Natomiast są osoby, które nas odpychają. Przy każdej rozmowie, a nawet przebywaniu w pobliżu mamy wrażenie, że jest wrogo nastawiona.


Chcę przyciągać ludzi do siebie, ale niestety z jedną osobą lepiej mi się rozmawia, a z inną gorzej...
Jak waszym zdaniem energia ma wpływ na przyciąganie?
Jak myślicie w jaki sposób ten mechanizm działa?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

W ludzkim ciele istnieje związek chemiczny zwany Prolaktostatyną który ma wpływ wydzielanie naszych hormonów. Skład tego związku w ciele innego człowieka jest podobny lecz nie identyczny. Można spotkać na codzień wiele osób o prawie identycznym składzie tego środka, który powoduje iż druga osoba nas do siebie przyciąga. TO jest naukowe wyjaśnienie aczkolwiek bardziej biologiczne.

Spoglądając na inne wyjaśnienia pozostaje nam nasza aura czy coś takiego lecz niestety ja się w tym nie specjalizuje. Poczekaj jeszcze na odpowiedź kogoś innego:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Zapach to też energia więc się zgadzam z Tobą.

Z punktu biologicznego jest to dobra odpowiedź, lecz ma jeden słaby punkt. Ty mówisz o feromonach prawda? To jest zapach, więc rozprzestrzenia się w otoczeniu i jedynie działa wtedy gdy wejdziemy w strefę zapachu. Natomiast my z większej odległości możemy wyczuć czy ktoś nas przyciąga czy odpycha.

Macie jeszcze jakieś pomysły jak energia może działać przyciągająco lub odpychająco?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Jest jeszcze jeden sposób przyciągania ludzi do siebie ale nie bardzo wiem jak go opisać:(
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Chociaż spróbuj opisać :) Swoimi słowami. Tak jak potrafisz. Może w ten sposób dasz mi jakiś pomysł.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Czasami idąc po mieście i widząc jakąś przypadkową osobę jestem w stanie powiedzieć jaka ona jest, jaki ma charakter i styl bycia. To jest jakby wrodzony instynkt wystarczy że spojrzę komuś w oczy i już wiem jaki moze być dotychczasz miałem tylko jeden przypadek w którym się niby pomyliłem, piszę niby bo potem okazało się że miałem rację. nie wiem jak to wytlumaczyć może to poprostu tzw "szósty zmysł"
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

A takie pytanie. Potrafisz rozpoznać jaki jest człowiek w sytuacji, gdy wasz wzrok się nie spotyka?

Według mnie jest coś takiego jak kontakt wzrokowy. Coś na zasadzie połączenia. Gdy wzrok dwóch ludzi się spotyka wtedy jesteście jednością i potraficie odczytać siebie nawzajem. W końcu oczy są odzwierciedleniem duszy prawda?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Jestem w stanie powiedzieć coś o takiej osobie nie patrząc jej w oczy lecz wiem wtedy o wiele mniej:)
I w ostatnim zdaniu swojego postu masz racje oczy są odzwierciedleniem człowieka lecz nie mniej jak jego chód:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Zaciekawiłeś mnie tym chodem :) Masz na myśli mowę ciała czy coś więcej? Opowiedz coś, albo podaj jakieś artykuły.
Ostatnio zmieniony 2011-04-05, 22:22 przez Energy Source, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Sama mowa ciala potrafi powiedzieć o wiele wiecęj niż niż kontakt wzrokowy:)
Jeżeli człowiek się garbi można się dowiedzieć że prowadzi raczej nudne bez wysiłku fizycznego życie. Jeżeli ze tak to nazwę "buja się" można go uznać za osobę porywczą, a jeżeli chodzi z spokojnie z nastawioną piersią to mozemy powiedziec że jest osobą opanowaną i pewną siebie:)
Jest wiele ludzkich zachowań które kreują to jacy jesteśmy:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Ty tą wiedzę o mowie ciała masz z doświadczenia czy wyczytałeś ją skądś? Mógłbyś zrobić jakiś poradnik o tym. Byłby hicior :)
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

TO co wiem to wiem z własnych doświadczeń jednakże nie wszystko może się zgadzać zawsze:)
A co do tworzenia poradnika to jestem w trakcie już drugi miesiąc:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

O no to ładnie :) A będzie on darmowy czy za jakąś opłatą?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Bedzie to darmowe... Proszę nie zmieniajmy tematu postu
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

A właśnie jeśli chodzi o temat. Tak sobie myślałem, że przyciąganie ma wpływ ile aktualnie posiadamy energii. Np jeśli ktoś posiada więcej energii to automatycznie nas przyciąga bo chcemy pobrać od niego energię. Jeśli ktoś posiada mało energii to nas odpycha bo wtedy on od nas pobiera. Co Ty na to? Trochę prymitywna teoria, ale zawsze to jakaś xD
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

To nie jest tak... Jest taka zasada w fizyce że "podobne przyciąga podobne" to nie działą w ten sposób że my mamy mniej energi i przyciągamy tego co ma jej wiecęj bądź na odwrót...
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Jeśli chodzi o przyciąganie w fizyce to tam przyciągają się odmienne bieguny. Np w magnesie przyciąga się plus z minusem, a bieguny takie same się odpychają. W takim razie odmienni ludzie przyciągają się czy podobni?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Jak sam powinieneś wiedzieć że przyciągają się ludzi odmienni ponieważ w ten sposób się tak jakby dopełniają:) Jeden np jest zły a drugi dobry i to jest takie uzupełnianie. Jeden ma inną ceche a drugi odwrotnośc tej cechy:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

No ok, ale to w żaden sposób nie jest powiązane z energią. To raczej z psychologią. A na pewno w jakiś sposób ludzie oddziałują na siebie.

A co do przyciągania... Dzisiejszej nocy spałem 12. Naładowałem się chyba do pełna energii. Aż czułem, że ze mnie promieniuje, dobrze mi się rozmawiało ze znajomymi i ogólnie przez cały dzień miałem miłą atmosferę w około. Gdy wracałem autobusem do domu to na przystanku zauważyłem dziewczynę. Uśmiechnęła się do mnie, a ja do niej. Po 5 min spoglądania na siebie pokazała na telefon, podeszła do okna, a tam napisany jej numer tel. Spisałem go i rozkręciła się miła rozmowa przez smsy :)

Widzisz teraz jaką ma moc przyciąganie. Żadnej rozmowy, żadnego słowa. Jedynie kontakt wzrokowy, uśmiech, energia... i przyciągam dziewczynę, która sama daje mi numer telefonu. Co Ty na to? Masz jakieś wytłumaczenie na te zjawisko?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

No mam wytłumaczeni:) Musisz być niezłe ciacho;p
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”