Kolory Energii

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
kozakkzk

Kolory Energii

Post autor: kozakkzk »

Pomaga w wizualizacji:

Biały – zamraża, stosowany jest w celu obniżenia temperatury, ochłodzenia konkretnego organu.
Czerwony – wypala guzy, stosowany jest w celu rozgrzewania zapaleń oraz rozgrzewania organów wewnętrznych.
Złoty lub żółty – uaktywnia. Za pomocą przekazania energii koloru złotego łagodzi się sklerozę, debilizm, niedorozwój umysłowy.
Pomarańczowy (ukryte słońce) – przekazywany jest bardzo rzadko, zbyt silnie uaktywnia (kolor Słońca o zachodzie).
Zielony – oczyszcza. Wszystkie passy oczyszczające wykonuje się przekazując kolor zielony.
Błękitny – uśmierza bóle, jest stosowany zamiast środków uśmierzających.
Niebieski – uspokaja świadomość. Niweluje podniecenie.
Fioletowy – ożywia. Stosowany jest w celu przyspieszenia gojenia się ran, a także szybkiego odtworzenia funkcji uszkodzonych organów.
Srebrny – rozpuszcza sole i kamienie w nerkach, stawach itd.
Różowy – kolor miłości. Przekazywany jest na śledzionę w celu polepszenia nastroju i usunięcia stanów depresyjnych. Można go również przekazywać na wątrobę, trzustkę i woreczek żółciowy.

Osobiście używam takich kombinacji przy wysysaniu energii:
Błękit&Fiolet - Kiedy się uszkodzę
Czerwony&Biały - Kiedy jest mi gorąco
Zielony - Jak mi się nudzi

I mam takie pytanie , którą energię mam wyssać aby wyssać energię życiową ?
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Kolory Energii

Post autor: NightRaven »

A ja powiem tak - bzdura. Energia, jako coś niemterialnego, koloru nie posiada. Jeśli energia ma kolor, to jest to kolor nadany jej przez nasz umysł, na podstawie tego jakie emocje, myśli i intencje niesie ta energia. A to z kolei oznacza, że kolory te są kwestią indywidualną. Innymi słowy, kiedy dwie osoby umiejące czuć energię, stoją i odczytują aurę trzeciej osoby, każda z nich widzi inne kolory. Dlatego właśnie, że każda kojarzy inne typy energii z innymi kolorami. Kolory w wizualizacj energii są bardzo ważne i przydatne, jednak takie rozpiski jak tu po prostu nie działają. Każdy ma swoją własną rozpiskę kolorów w głowie.

Co zaś się ma do wysysania energii... Naprawdę chcesz to robić? Energia ludzi jest strasznie brudna, mętna od ich myśli, emocji i intencji, często niestrawnych dla nikogo prócz nich samych. Ja się odsuwam jak na mnie ktoś wjedzie ze swoją aurą, a żeby jeszcze stamtąd ciągnąć? Istnieją o wiele czystsze i efektywniejsze źródła.
kozakkzk

Re: Kolory Energii

Post autor: kozakkzk »

Już robię , takie rozpiski się przydają bo nie którzy ludzie nie potrafią sobie zwizualizować solonych orzeszków . Wiem że energia nie jest jak to określić "czymś" materialnym , ale wizualizacja to podstawa .
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”