Radiestezja

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Radiesteta
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-12-18, 21:14

Radiestezja

Post autor: Radiesteta »

Drodzy formowicze :)
Co sądzicie o radiestezji i czy waszym zdaniem ma ona związek z energią :?: :mikolaj:
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Radiestezja

Post autor: Dagmara »

Witaj.
Jeśli zakładasz owy temat, to mógłbyś bardziej go rozwinąć poszerzyć dla zachęcenia innych użytkowników do konwersacji.
Ogólnie osobiście radiestezje uważam za bardzo ciekawą dziedzinę, przede wszystkim mającą na celu poszukiwań żył wodnych, oraz surowców naturalnych, ale i także można ją wykorzystywać w celach wróżbiarskich- szczególnie jeśli posługujemy się wahadłem.
I sądzę, iż ta dziedzina jak najbardziej ma związek z energią, ponieważ różdżka, czy też wahadło działa niczym pewnego rodzaju radar, wyznaczając miejsca w których lokuje się dana energia tym samym informując użytkownika o jej zaistnieniu- złoża mineralne, źródła wody itd.
Różdżką, czy wahadłem można również wykryć silne pola elektromagnetyczne, negatywne jak i pozytywne, stąd też ta metoda z dużym zainteresowaniem stosowana jest na dalekim Wschodzie.
Awatar użytkownika
Radiesteta
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-12-18, 21:14

Re: Radiestezja

Post autor: Radiesteta »

Ja też uważam, że jest to ciekawy temat.
Moim zdaniem takie zdolności jak wykrywanie promieniowania geopatycznego i innych anomalii istnieje. Zrobiłem sobie dwie różdżki z drutu miedzianego no i oczywiście wziąłem się za wykrywanie :D Wiadomo początki są trudne, ale udało mi się coś wykryć :)
Raz nawet wykryłem przyłącz wodociągowy :grin:
W telewizji pokazali, jak radiesteta wykrywa szkodliwe promieniowanie w miejscach gdzie występuje dużo wypadków drogowych. Podobno silne promieniowanie geopatyczne ma negatywny wpływ na organizm.
Co o tym myślicie :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Radiestezja

Post autor: Dagmara »

Również oglądałam ten program, pamiętam, że radiesteta po wykryciu źródła problemu umieścił na poboczach jezdni w celu oczyszczenia kryształy górskie.
Wynikiem zmniejszenia wypadków najbardziej była zdumiona policja, ponieważ spadły one do zera, a zazwyczaj występowały raz w tygodniu, nie pamiętam
tylko w jakiej miejscowości to było.
Awatar użytkownika
Radiesteta
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-12-18, 21:14

Re: Radiestezja

Post autor: Radiesteta »

Witam forumowiczów :grin:
Troszkę się bawię w tą radiestezję no i powiem, że coś w tym jest. W pracy robiliśmy pomiary geodezyjne a dokładnie aktualizację mapy. Wiadomo, że trzeba całe uzbrojenie w zakresie zaktualizować by nie było kolizji z nową inwestycją. Kolega wyciągną wykrywacz do sieci elektrycznej a ja swój sprzęt radiestezyjny :D. I tu niespodzianka :shock: . Moje wskazania pokrywały się z wskazaniami wykrywacza. Dokładnie sprawdzaliśmy i wszystko pasowało. Kolega był w szoku. Zostało przeprowadzić wykop kontrolny. Na głębokości ok 70 cm odnaleźliśmy 3 przewody wysokiego napięcia. Zachęcam każdego do sprawdzenia swoich umiejętności w tej dziedzinie. Podobno prawie każdy je ma.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Radiestezja

Post autor: Spock »

Bardzo bym chciał zobaczyć naukową teorię, która by to wyjaśniała. Naprawdę. Słyszałem oczywiście co mówią na ten temat sami radiesteci, ale brakuje mi potwierdzenia z niezależnego źródła.
Bardzo bym chciał też zoabczyć jakiekolwiek urządzenie wykorzystujące owo "promieniowanie geopatyczne" - tzn, nie różdżka + człowiek, ale jakąś maszynę.
kozakkzk

Re: Radiestezja

Post autor: kozakkzk »

Nie potrzeba do tego pałki , przynajmniej ja nie potrzebuje wystawiam rękę przed siebie i im bardziej mi palec wskazujący drży tym bliżej jestem , ale to ma wady, moim sposobem wykrywam energię i energię różnych żywiołów
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”