Dziwne..

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
pera
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-21, 14:03
Lokalizacja: Podlasie/Sokółka

Dziwne..

Post autor: pera »

Witajcie.
Wczoraj przytrafiło mi się coś dziwnego, otóż leżałem sobie na łóżku i czekałem na film o 20:00 (Troja na tvn ;D). I tak sobie pomyślałem która to już godz. i nagle zobaczyłem jakby mój wyświetlacz w telefonie tylko że bardzo zbliżony na godz (była 18:12). Od razu pobiegłem po telefon zobaczyć czy to naprawde jest ta godz i tak było.

Kolejny przypadek.
Dziś w nocy zachciało mi się sikać, zacząłem wstawać i znów pomyślałem która to godz. i znów pojawiło się to samo, tyle że była 04:06. I tak jak wcześniej od razu to sprawdziłem, wszystko się zgadzało.

Czy to może być taki zbieg okoliczności???

Jak zły dział to proszę o przeniesienie, bo nie wiedziałem gdzie to dać.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Dziwne..

Post autor: |-_-| »

Mógł to być zbieg okoliczności. Mnie również niejednokrotnie coś takiego się zdarzyło. :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne..

Post autor: Dagmara »

Ja również tak mam, szczególnie jak w pracy jestem, nie tylko z zegarem, ale również z licznikiem od maszyny, zbieg okoliczności, albo wyostrzona intuicja ;)
pera
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-21, 14:03
Lokalizacja: Podlasie/Sokółka

Re: Dziwne..

Post autor: pera »

I jeszcze mam jedno pytanie, napisze je tu by już nie zakładać kolejnego tematu.
Otóż wczoraj próbowałem skumulować energię między dłońmi, wiem na czym to polega i po chwili zacząłem dostrzegać jakby zlewające się coś, gdy patrzyłem na dłonie widziałem je jakby przez dym lub wodę, w każdym razie się zlewało. Czy to mogła być skumulowana energia? Dodam, że w rękę wpatrywałem się tylko chwilę (około 30-45 sekund).
Ps. Wzrok mam bardzo dobry, bo nie dawno przechodziłem badania.
Ostatnio zmieniony 2009-10-24, 14:43 przez pera, łącznie zmieniany 1 raz.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Dziwne..

Post autor: |-_-| »

Może aura? Chociaż nie wiem do końca co oznacza, że widziałeś je przez dym czy wodę.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Dziwne..

Post autor: Crowley »

Wzrok płata ci figle. Tak się dzieje, gdy długo wpatrujemy się w jedno miejsce.
......
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2010-09-29, 03:23

Re: Dziwne..

Post autor: ...... »

Co do zegarka, umysl w stanie wyciszonym (czekanie) prawie usnelas pewnie bo nudno bylo, tak samo po przebudzeniu, ma mozliwosci wieksze , bo jeszcze dziala wiecej podswiadomosci z ktora się zlewamy i to dzieki sile wlasne umyslu widzialas czas jaki jest a wyswietlacz telefonu... tak wolisz najwidoczniej na czas patrzec ;] Co do energii zachecili byscie moze chociaz kolezanke do robienia tzw psibali... moze dziewczyna ma to w sobie, 45sek.. szybko jak na efekt mgly, pomiedzy rokiem 1970 a 2000 duzo ludzi urodzilo się ze zwiekszonymi mozliwosciami umyslowymi , kolezanko cwicz, bo moze jestes jedna z tych, ktorzy zmienia Świat ;]
Awatar użytkownika
blood.luna
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2008-12-13, 19:49
Lokalizacja: tylko Kraków!

Re: Dziwne..

Post autor: blood.luna »

Proszę bardzo, niech poćwiczy psiballe:
Usiądź wygodnie i rozluźnij się. Postaraj się usunąć z umysłu wspomnienia dnia, by nic nie przeszkadzało w ćwiczeniu. Ułóż ręce w takiej pozycji, aby dłonie były ustawione wewnętrznymi częściami do siebie, a łokcie spoczywały na udach - tuż przy biodrach (chodzi o to, byś nie czuł zmęczenia mięśni podtrzymujących dłonie). Skup się na swych dłoniach, każ energii zgromadzić się w nich. Rób to, aż poczujesz, że dłonie robią się ciepłe.

Każ energii wypłynąć z dłoni i zgromadzić się w przestrzeni pomiędzy. Rób tak, dopóki nie poczujesz tam energii. Uczucie to będzie przypominało lekkie mrowienie, możesz też poczuć ciepłą energię. Rób tak, aż poczujesz lekkie rozpychanie. Powiększ odległość między dłońmi i napełnij przestrzeń energią. Powstałą w ten sposób kulkę energetyczną możesz następnie wchłonąć.
Takie małe, proste i logiczne ćwiczonko na początek.
Awatar użytkownika
Van_Helsing
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2010-08-13, 21:14

Re: Dziwne..

Post autor: Van_Helsing »

Teolog pisze:A macie czasami tak że nagle patrzycie na zegar (wieczorem ) i jest 21:37? Dużo ludzi tak ma
Moim zdaniem to zwyczajny zbieg okoliczności.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Dziwne..

Post autor: Beowulf »

Mnie jakby prześladowała godzina 17:37, ale również myślę, że to zbieg okoliczności :)
tak

Re: Dziwne..

Post autor: tak »

Kilku moich znajomych też ubzdurało sobie kiedyś, że "prześladuje ich" godzina 21:21. Jeden kiedyś zasugerował, że tak ma i zaraz "włączyło się" następnemu, itd.. Zainteresowałem się tym zjawiskiem bo szybko się rozprzestrzeniło i miałem wrażenie, że mogło to być wtedy nowym, ciekawym narzędziem do sterowania uwagą tłumu.

Dzisiaj, jak dla mnie jest to najzwyklejszy, selektywny filtr poznawczy, który założyli sobie kiedyś sami, albo ktoś im go zasugerował i wzięli go i teraz siedzi utrwalony gdzieś w podświadomości tak kierując uwagą i przesiewając docierające do przetwarzania informacje, aby potwierdzać swoją prawdziwość - "oooo, znowu jest _tak jak zwykle_"

I nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo Ci znajomi się zdziwili, kiedy wkurzony zabobonem postanowiłem pokazać im że to nie żadna magia tylko psychologiczny mechanizm i kiedy nagle okazało się, że mój filtr wyłapuje 21:19 i przez kilka kolejnych dni z rzędu, ZA KAŻDYM RAZEM wyprzedzałem ich zabobon, o dokładnie dwie minuty..

..i daleko temu, od zbiegu okoliczności.. bo sam, bardzo świadomie wybrałem zakres konkretnego, używanego aktualnie filtra. I dokładnie to samo lecz niekoniecznie świadomie robią Ci, których określona godzina "prześladuje".
Ostatnio zmieniony 2010-10-26, 23:01 przez tak, łącznie zmieniany 3 razy.
Zablokowany

Wróć do „Energia”