Ball PSI

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Ball PSI

Post autor: Spock »

O psychodelikach raczej nie można tu pisać? nie rozumie tego przecież to ważna kwestia, chciałbym się powymieniać doświadczeniami
Można pisać, tylko rzeczowo i obiektywnie. Natomiast "wymiana doświadczeń", czyli pisanie jakie kto i po czym miał zwidy, jest po prostu żałosne. Ten, kto z własnej woli robi sobie z mózgu syf, wart jest mniej niż zero.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Ball PSI

Post autor: Darnok »

Jacy głupi Ci Indianie, tylko sobie syf z mózgu robią i w ogóle są be i ponadto pójdą do Piekła. Nieładnie.
Od kiedy Indianie sproszkowane szkło do nosa wciągają?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Ball PSI

Post autor: Spock »

Indianie też głupio robią, ale ich usprawiedliwia tradycja i duchy przodków. A ty nie jesteś indianinem.
zblazowany

Re: Ball PSI

Post autor: zblazowany »

Halun pisze:O psychodelikach raczej nie można tu pisać? nie rozumie tego przecież ro ważna kwestia, chciałbym się powymieniać doświadczeniami pod wpływem szamańskich roślinek- salvi, ibogainy, ayahuasca, powoju chawajskiego i współczesnymi, to dzięki nim nauczyłem się widzieć i na trzeźwo energie i duchy, zapisałbym gdzieś przeżycia po nich żeby nie zapomnieć i kiedyś przeczytać
Czyli już wiadomo skąd się biorą u ciebie te dziwne wizje. Za dużo ziół, a co za dużo to nie zdrowo
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Ball PSI

Post autor: Darnok »


A od kiedy świat stoi w miejscu? Jak takiś tradycyjny to jedz maczugą.
Czyli idąc taką logiką, za sto lat będą sobie wciągać sproszkowany krzem, byleby się z nosa puściło, tak? :) jakiś słaby ten argument.
Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba to umieć wykorzystać.
Gdy wchodzi uzależnienie, nie ma mocnych.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Ball PSI

Post autor: Spock »

Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba to umieć wykorzystać.
Mylisz się. Nie może być przyzwolenia na samodestrukcję i upadek jednostki. Trzeba uświadamiać, leczyć i zapobiegać.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ball PSI

Post autor: Fluxres »

Wszystkiego powinniśmy w życiu spróbować, zakazy nic nie dadzą, tak samo jak zapobieganie. Zakazany owoc ciągnie jeszcze bardziej.

Najlepiej uświadamić, bo i leczenie nie ma sensu bo gdy ktoś się nie będzie chciał się wyleczyć lub nie uzna tego za złe to lepiej niech umrze zamiast w wielu przypadkach marnować życie sobie i innym.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Ball PSI

Post autor: Ruskof »

Drejko,brakowalo tylko zebys się spytal jak się tego nauczyc w chwile.
Wszystko zalezy od ciebie,od twojego nastawienia,od stanu twojego umyslu w chwili gdy to robisz.
Miej czysty,zrelaksowany umysl (poza myslami o codziennych zaklopotaniach),uloz rece w ksztalcie kuli,i wyobraz sobie jak energia przeplywa przez twoje rece,i zaczyna się formowac w ksztalcie kuli (pozniej bedziesz mogl nadawac temu ksztalty,kolory,materie itp...)
Wg mnie lepiej bedzie jak siadziesz i ukrzyzujesz nogi (nie udalo mi się osiagnac psi ale tak bylo mi latwiej sobie to wizualizowac).
Awatar użytkownika
Hell kid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-17, 22:19

Re: Ball PSI

Post autor: Hell kid »

Nie wiem, czy wierzyć w to czy nie. Próbowałem. Jak na razie czuję tylko między dłońmi albo ciepło, albo zimno. Zero innych wrażeń.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Ball PSI

Post autor: |-_-| »

A czego oczekujesz ? Ćwicz. Dla wielu to nie robota na jeden dzień.
Awatar użytkownika
Falhard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-02, 13:32

Re: Ball PSI

Post autor: Falhard »

Hmm mam pytanie. Energię na PSI balla można pobrać od siebie, z planet gwiazd i słońca prawda? A czy można ją pobrać od jakiegoś bytu powiedzmy na przykładzie hmmm od Boga? Jeśli tak to czy ta energia byłaby bezpieczna i bardziej efektywna?
tak

Re: Ball PSI

Post autor: tak »

Jeśli już zabierzesz tą energię Bogu, to go wtedy zapytaj - on może mieć pełniejsze od naszych informacje.. :lol:
Awatar użytkownika
Falhard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-02, 13:32

Re: Ball PSI

Post autor: Falhard »

Podałem Boga jako przykład :wink: jest to w końcu najpopularniejsza godformą no nie?
Zakładając że nie ma ciała (bo jak wszechmocny z ograniczającym go ciałem błeee) musi mieć sporo energii, to dlaczego nie pożyczy mi jej :twisted: Wiesz co z chęcią bym z nim pogadał ale jakoś mi się nie objawił :grin:
tak

Re: Ball PSI

Post autor: tak »

Możesz zrobić kulkę z dowolnej energii. To będzie po prostu kulka z energii "X".
Tak jak kulka może być z błota, z papieru, czy z gumy.. albo z wiary w halucynację.
Jak chcesz zrobić kulkę z papieru, to używasz papieru, ale jak chcesz ulepić kulkę z Boga - to.. no to co wtedy?

Bo ja nie rozumiem - skoro ten Twój Bóg nawet nie chce z Tobą gadać, to w jaki sposób ty chcesz dostać tą jego drogocenną energię!?

Łatwiej kupić zapałki, zrobić *pstryk* i fireball jak malowany.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Ball PSI

Post autor: Chantelle »

Ja jestem za probowaniem i konsumowaniem, jeden się uzalezni inny nie trudno,ale lepiej cos robic i się spazyc , niz potem zalowac ze się tego nie zrobilo i tyle. Idac za podejsciem ze narkotyki sa be, to samo powinno byc z alkoholem i papierosami , bo tak samo uzalezniaja , w sumie to chyba bardziej z tego co mi wiadomo.
Falhard I tak psiballa nie zobaczysz , chyba ze oczmi wyobrazni , wiec po co go robic , chybe ze nie sam 'psiball' jest celem a praktyka z energia , to co innego.
Ostatnio zmieniony 2010-07-07, 17:43 przez Chantelle, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Falhard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-02, 13:32

Re: Ball PSI

Post autor: Falhard »

Chantelle pisze:Ja jestem za probowaniem i konsumowaniem[...]

ja również :grin:
Chantelle pisze:[...] chybe ze nie sam 'psiball' jest celem a praktyka z energia , to co innego.
właśnie psiball to dopiero mój początek pracy z energią
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”