Mój dar

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.

Czy według Ciebie posiadasz jakiś dar?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

cmvcmv, to nie telepatia. Wielu ludzi ma taką zdolność. Tylko osoba, która siedzi obok musi intensywnie myśleć o konkretnej rzeczy. Naprawde to ma wielu ludzi.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Mnie tylko cieszy, że takich "ponadnormalnych" osób jest coraz więcej.
Odniose się do tego postrzegania swoich umiejętności, które już się ma i tych, które dopiero co kiełkują. To nie żaden dar! - Albo się coś ma - czytaj predyspozycje do osiągania czegoś więcej niż szare społeczeństwo, albo się tego nie ma. Można to oczywiście nauką rozwinąć, albo obudzić w sobie - poprzez wiedze i dokształcanie siebie, ale i też doświadczenia, czytaj treningi. Można także też coś mieć na dzień dobry, co się juz w poprzednim życiu (np) wytrenowało, tylko trzeba to obudzić jakimś zdarzeniem, czy odpowiednią myślą :-P, albo też ktoś takie X dostał przy zchodzeniu na ten padół zwany ziemią, dlatego, że ma jakąś konkretną misję.
Nie patrzecie na to, jako jakiś dziwny i udziwniany dar, tylko na normalność, którą każdy powinien mieć, jako, że jesteśmy podobno równi sobie, jednak nie każdy może rzeczywiście to coś mieć, choćby dlatego, że go to nie interesuje.

I moją misją jest uzdrawianie, czytaj leczenie z tego, czego można się nabawić na ziemi... Najtrafniej, to z głupoty :-P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

DragonFire, może nie tyle coraz więcej osób ma "special abilities", ale moim zdaniem chodzi raczej o to, że coraz więcej osó je zauwarza u siebie. Nie oznacza to jednak, że wcześniej ich nie bylo. Moim zdaniem wszyscy ludzie albo znakomita większość ma zdolności inne niż pojmowane za pomocą praw fizyki.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

A co do cmv, to telepatia to sposób rozmowy między bytem A a B, albo A a pewną grupą bytów - taka swoista rozgłośnia umysłowa :-P. Więc aby móc rozmawiać, trzeba najpierw zaadresować myśli, słowa, obrazy do kogoś konkretnego, a potem przesyłać wiadomość ciągle mając na uwadze obraz danej postaci. Odbieranie takich rozmów odbywa się w ciszy, w jaką trzeba umysł wprowadzić, a więc medytacją. Im głębsza medytacja, tym więcej możesz odebrać i zapamiętać na dłużej.
To co napisałaś kojarzy mi się z sugestywnym myśleniem, tak jakby sobie życzyć, żeby dana osoba odebrała właśnie to co sobie wymyślimy. W pewnym sensie to rozbija się o telepatie, ale stricte nią nie jest. Z resztą jak się nad tym zastanowie, to przestaje rozumieć temat :-P
Ale co do telepatii to jestem pewien tego, że to jest inny rodzaj komunikowania się, niż rozmowa poprzez tekst, czy głos, czy gesty - często z tego korzystam w rozmowach międzygalaktycznych :D :lol:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

często z tego korzystam w rozmowach międzygalaktycznych
wolałbym szczerze mówiąc bliższy kontakt. Niż na odległość. Poza tym zaczęliściesię zagłębiaćw jedną rzecz. A tu nie o to chodzi!
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

To nas wyprostuj, skoro zbytnio się garbimy nad tym rozkosznym kwiatem, jaki nam się upodobało mordować ;)
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

za pomocą niewiarygodnie silnego czucia, ja po prostu czuję że coś będzie tak a nie inaczej
ja też tak mam, jeżeli ma się wydarzyć coś naprawdę silnego wtedy mogę określić nawet dokładnie z kim lub z czym to będzie związane. To się po prostu nagle pojawia, taka wiedza, tak jakbym o tym wiedziała od dawna. Na przykład wczoraj miałam przeczucie ze coś się w domu stanie i okazało się że wynikła wielka kłótnia mojego ojca z jego stroną rodziny (właściwie awantura)

z doświadczenia wiem że takich osób jest na świecie bardzo dużo, moja babcia np ma przeczucia przekazywane w snach ... kiedyś przewidziała wypadek (nie wiedziała że to będzie wypadek ale wiedziała że nie będzie to nic dobrego) któremu ulegli moi rodzice, raz przewidziała wypadek mojego ojca, śmierć swojej podopiecznej. Myślę że to jest zupełnie normalne tylko ludzie jeszcze nie odkryli takich możliwości naszego mózgu.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

heh, jak latwo gadacie o tym co potraficie. moze pogadajmy o tym czego Nie potrafimy? ja nie jestem jasnowidzem, nie lewituje, nie pije krwi ani nie uzdrawiam.

mam wiele "mozliwosci". TLO juz wie ze jestem wrozka, potrafie wrozyc z kart, i nie jest to tarot, ktorego znaczenie kart moge się nauczyc i tylko swobodnie wybierac...no coz..wrozenie <prawdziwe> na tym nie polega. Poza tym jestem empatka. I nie jest to juz kobieca intuicja, chociaz swego czasu uwazalam, ze tak to wyglada :) w koncu nie zawsze to co sobie pomyslimy moze byc prawda, a w zadne jedi czy pottery się nie chce bawic, bo uwazam, ze z psychika jeszcze mam dobrze. Jak sobie mozna się dowiedziec sa dwie empatie, znaczy się dwa typy. Ja jestem emocjonalna empatka, czyli potrafie odczuc nawet z daleka w jakim stanie psychicznym ktos się znajduje. I moze byc to calkowicie obca osoba, ktora ze mna pisze np na gg. Ale nie wazne. Ja uwazam ten dar za calkowicie zbedny i niepotrzebny, chociaz gdybym byla z zawodu psychologiem pewno by mi pomagal. Teraz przydaje się gdy mam doczynienia z moimi bliskimi.

Poza tym potrafie jeszcze pare innych rzeczy,ale po co się mam chwalic.
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

Serephinea, umiesz wróżyć? powiedz coś więcej o tym. Tzn czy dużo się sprawdza? widzisz to co się już wydarzyło? a umiesz wróżyć na odległość? np komuś kogo nie znasz?
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

hmmm....sprawdza się wszystko. z samym wielkim zaskoczeniem dla mnie. Na odleglosc nie jestem w stanie wrozyc, poniewaz moje karty potrzebuja dotyku drugiej osoby. A wrozyc temu kogo nie znam? zaden problem, robilam to wielokrotnie i tym bardziej się sprawdzalo. Nie jest zadnym wielkim zaszczytem widziec to co się zdarzylo kiedys. patrze w przyszlosc, anie w przeszlosc. Nie badam tego co doprowadzilo do jakiejs sytuacji, tylko jej skutki w przyszlosci i terazniejszosc.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

To ja tak samo analizując sny... Ale mnie nikt nie musi macać :-P :)
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Na odleglosc nie jestem w stanie wrozyc, poniewaz moje karty potrzebuja dotyku drugiej osoby.
A próbowałaś wizualizacji? Jeżeli jesteś w stanie dokładnie wyobrazic sobie ta osobe, to nie powinien byc to problem, mi udawalo się w ten sposob rozkladac osobom bez ich wiedzy, jednak podstawa, to to, zeby dobrze zapamietac ich wyglad do wizualizacji.
Ja nikomu nie daje dotykac kart podczas wrozenia, wystarczy, ze ja dotkne tej osoby podczas wybierania kart.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

kazdy inaczej wrozy. ja mam swoja technike. poza tym jak wroze to robie to ze swiadomoscia tej drugiej osoby.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Wróżenie jest dla mnie zbyt mało dokładne. Nie wiem dlaczego wasze wróżby, czy głównie Twoje Sere, sprawdzają się w takim procencie. Moje zdanie na temat wróżb jest takie: Zbyt wiele możliwości crossowania się nici losów, zbyt wiele niewiadomych i zbyt małe możliwości odczytania znaków którymi się posługujecie. To dlatego wróżenie jest dla mnie co najwyżej delikatną wskazówką. Nigdy nie postawiłbym tego na pierwszym miejscu w kreowaniu swoich zamiarów.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Jeśli wyrobisz w sobie mistrza danej sztuki, to zapewne będzie ci ona dawała wszystko, czego potrzebujesz.
Nie wiem jak tam z wróżeniem, ale jeśli mnie się uda odczytać właściwie sen, to sprawdza się on w przytłaczającej większości. Zadziwiającym jest fakt, że kiedy mam LD, czyli prawie zawsze, to zależnie od tego co wybiore we śnie, jaki postępek, to w tą samą nutke pobiegną wydarzenia w rzeczywistości. Może niezwykłym jest zmienić bieg wydarzeń we śnie, ale żeby aż tak, że będzie to miało 100% wpływ na real... to szok normalnie.
Musze to jeszcze przetestować, ale dzięki snom wiem, czego nie powinienem zrobić w realu, bo stanie się coś, co widziałem we śnie (i oczywiście po przetłumaczeniu bywa to złe).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”