Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
tomekkk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-14, 23:08

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: tomekkk »

Ale dokładnie w jaki sposób najlepiej ją zamknąć? Nie mam na to pomysłu.Nie jestem pewien czy to coś da ale proboje skupiac się na pempku zeby eneria zeszła w dół do niższych partii..Ale ciężko jest mi się teraz wogóle skupić przez ten nadmiar energii w głowie.Nie potrafie siedzieć w ciszy i skupiać się na innych partiach.Muszę coś robić i przy okazji, dzięki podwójności uwagi skupiać się na innych partiach ciała,zwłaszcza pempku.Niestety jak na razie nie ma skutkow.Nie wiem też czy to co robię nie zaszkodzi mi jeszcze bardziej.Eksperymentuje, ale wole jednak nie ryzykować.Wiesz może jaka jest na to nabezpieczniejsza i najskuteczniejsza rada?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Ruskof »

Dziekuje za techniki.Nie jestem w ogole obeznany w temacie,dopiero teraz zaczalem się na powaznie interesowac czakrami.Narazie zbieram informacje o tym,dopiero pozniej postanowie zaczac.Mam jedno pytanie-Po cwiczeniach,jak poznamy ze udalo nam się otworzyc czakre trzeciego oka?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Ruskof »

OK,tylko nie mam na mysli skutki tego,tylko raczej to jak to zobaczymy (np "cos" dziwnego nas by gilgotalo pomiedzy oczami itp...) :)
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Pein »

A ja ćwiczę otwieranie trzeciego oka.Moja intuicja się rozszerzyła.I kiedy mocno się skupie w tym punkcie to zaczyna troszkę boleć ale słyszałem że wtedy czakra trzeciego oka pracuje :) i dlatego boli :P
Ostatnio zmieniony 2009-11-11, 20:28 przez Pein, łącznie zmieniany 1 raz.
bartmoon
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-22, 12:01
Lokalizacja: bielsko biała
Komentarze: 2

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: bartmoon »

Witam .
Moja przygoda z Medytacją oraz Czakrami zaczeła się juz troche temu.
Prosiłbym o rade jak dobrze zacząć rozwijać czakry.
Zaczynajżc kolejno pobudzam obecnie Kundaliniego .
Prosiłbym o kilka rad w mojej drodze do kolejnych czakr .
Mamba
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2007-02-11, 05:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Mamba »

I kiedy mocno się skupie w tym punkcie to zaczyna troszkę boleć ale słyszałem że wtedy czakra trzeciego oka pracuje i dlatego boli

Dorzucam do postu pein krótkie wyjaśnienie:) uczucie pobolewania o którym pisze świadczy o otwieraniu się trzeciego oka i jest to objaw jak najbardziej prawdidłowy przy powolnym jego otwieraniu w wyniku systematycznych ćwiczeń. Przy gwałtownym otwieraniu a takie metody stosowano w klasztorach Tybetu i Nepalu po prostu przebijano ostrym narzędziem miejsce gdzie znajduje się trzecie oko co było sposobem dość brutalnym, ale podobno skutecznym :?:

Mamba
bartmoon
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-22, 12:01
Lokalizacja: bielsko biała
Komentarze: 2

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: bartmoon »

Dzieki za poprawe.
Jakie sposoby są na wyregulowanie czakr?
troche wiedzy mam ale wiedza jest pożyteczna OM

-- 2010-03-03, 14:11 --

Regulowanie czakr idzie mi nieżle .
JAk myślicie - po jakim czasie odczuje potrzebe otwarcia 3 oka ?
Awatar użytkownika
arcymag1928
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-04-12, 09:46

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: arcymag1928 »

Ja, używając techniki tych 7 bram, zobaczyłem taki świetlisty prostokąt, ale po chwili znikł, a zastąpił go mrok, a u mnie mrok, to mieszające się cząsteczki, tak jakby błyszczącego mroku, a co do prostokąta to wyglądał jak drzwi, najpierw się przybliżał, a później nagle znikł, mógłby mi ktoś to wyjaśnić? Co to znaczy?

A co do widzenia aur, to nie wiem, bo ja widzę np dookoła czegoś aurę, ale u mnie to jest tak jakby falujące powietrze, hmmm... to tak jak powietrze spalające się nad świeczką, tak dziwnie faluje. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć też na to pytanie?
Ostatnio zmieniony 2010-04-12, 09:52 przez arcymag1928, łącznie zmieniany 1 raz.
kokoszoko
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-05-06, 10:00

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: kokoszoko »

pytanko moje brzmi czy kto moze się z tym urodzic czy poprostu kladzie się i bez treningu otwiera trzecie oko ?? i czuje i rozlewa anergie po calym ciele ??
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Ruskof »

Nie,tzn,zwykle nie.A jak tak,to pewnie z przyzwyczajenia nie poczujesz przeplywu energii.
Zeby się nauczyc,musisz wziac przyklad z terazniejszych sportowcow najwyzszej klasy.Nie udalo im się odrazu podniesc 100kg na klate.Cwiczyli,i z czasem mogli osiagac nowe horyzonty w sile,moga podniesc wiecej niz normalny biznes-men spieszacy się z malleta wazaca co najwyzej 5kg.Z czakrami trzeba cwiczyc,cwiczyc,nie watpic,az się rezultaty osiagnie.Zycze powodzenia w otwieraniu czakr.
Awatar użytkownika
malpolio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2010-05-12, 14:44

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: malpolio »

Gdy używam techniki 7 bram zaczynają mi latać jakby małe bryłki a później cały obraz robi się biały(lekko szarawy).
Wie ktoś co to znaczy ?
bartmoon
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-22, 12:01
Lokalizacja: bielsko biała
Komentarze: 2

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: bartmoon »

Pewne nauki mówią nam iż po pełnym otwarciu trzeciego oka , byt potrafi patrzeć w czwartym wymiarze... czyli w każdą stronę i przez wszystko...

Fizyka kwantowa podsuwa nam myśl że istnieje tylko to na co aktualnie zwracamy uwagę i (lub) na co patrzymy.

Czy istnieje możliwość że dopiero po otwarciu trzeciego oka ujżymy nasz świat taki , jaki jest prawdziwy?
rainbow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-06-10, 06:13

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: rainbow »




obejrzałam ten filmik. boję się , że mogłam otworzyć tzw, trzecie oko, czakrę czoła. zobaczyłam błysk, potem dziwne pulsowanie w czole. przerwałam oglądanie ok. 1:30 ....

filmik obejrzałam z ciekawości, wcześniej nigdy nie praktykowałam żadnych ezoterycznych metod....

błagam o radę, pomoc, opinię,

czy mogłam sobie tym jednym filmikiem zrobić krzywdę??
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Vampirio »

Poprzez obejrzenie jednego filmiku nie można otworzyć czakry. Takie coś jest niemożliwe.
rainbow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-06-10, 06:13

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: rainbow »

Dzięki.
Czyli jesteś pewien?
Mam nadzieję, że te pulsowanie i dziwny nieustanny ucisk w czole, trochę ponad brwiami jest wynikiem mojej nadwrażliwości i zwyczajnie się podświadomie wkręciłam.
Wiem jednak, że jestem pewna tego, co wczoraj doświadczyłam. Obraz zaczął się blurować i w pewnym momencie tracąc świadomość poczułam (bo trudno mi określić to słowem zobaczyłam) błysk silnego światła, czułam , że to się nasila, trwało dosłownie 2 sekundy. Nagle uświadomiłam sobie, że coś tu się dzieje nie na żarty i szybko zatrzymałam film.
Wiem, że dźwięki tak niskiej częstotliwości ustawiają nasz mózg na inne fale.
Dodatkowo byłam zmęczona całonocną nauką do egzaminu. wcześniej słuchałam przez ponad godzinę muzyki poprawiającej koncentrację, stosowanej np. w metodzie sita.
powiedzcie proszę, czego mogłam doświadczyć? czegoś zbliżonego do stanu głębokiego relaksu? a jeśli to był rzeczywiście proces zmierzający do otwarcia trzeciego oka, czy swoim działaniem skutecznie go przerwałam?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”