UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: ifar15 »

21 maja o godz 22:20 ja i Abraksas zaobserwowaliśmy jak się wtedy wydawało niezwykłe zjawisko. Widzieliśmy na niebie dziwne światła które poruszały się jak chciały, jednak po chwili dostrzegliśmy pewną zależność. Te światła oddalały się a potem nagle wszystkie oprócz może 2 leciały w jeden punkt i się w nim przecinały. Te światła wyglądały trochę jak świecące obłoki albo jakby ktoś halogenami świecił po chmurach........no i właśnie......... tutaj jest wytłumaczenie. To były światła koncertowe bo właśnie w Krakowie odbywał się festiwal muzyki filmowej. Świeciły one po chmurach a my na początku myśleliśmy że mamy do czynienia z czymś niezwykłym. Jednak gdy spostrzegliśmy że źródłem tych świateł są promienie wychodzące z jednego punktu gdzieś hen za blokami to już nie mieliśmy wątpliwości. Jeszcze tylko sprawdziliśmy jaki to koncert i już wszystko jasne. Przyznaję że nieźle byliśmy wystrachani i podekscytowani. Wytłumaczenie okazało się bardziej żenujące niż mógłbym przypuszczać. Ulegliśmy złej interpretacji. Nie wiem jak Abraksas ale ja nawet jak teraz o tym myślę to czuję straszne zażenowanie. No cóż, pomyliliśmy się.........
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: Arek »

Ach, nie martw się, takie cosik zdarza się każdemu. Kiedyś przejeżdżając przez Czechosłowację także zauważyłem na niebie taki spektakel. Wyglądało super, jednak nie było to ufo ale jakaś impreza (może dyskoteka?)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: Ruskof »

Arek pisze:Wyglądało super, jednak nie było to ufo ale jakaś impreza (może dyskoteka?)
Latajaca dyskoteka? :lol:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: Arek »

nie no, przy niektórych dyskotekach montują taki " show" żeby ludzie mogli sobie popatrzeć,
Artur1996

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: Artur1996 »

Ja ostatnio takie widziałem ale od razu rozpoznałem że to zwykłe koncertówki ponieważ ode mnie z osiedla często coś takiego bywa w ostatnim czasie.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: amaranth »

Ifar: po co zaraz zażenowanie? Każdemu się może zdarzyć. W końcu "dyskoteka w chmurach" to niezbyt częste zjawisko. Lepsze światła na niebie niż wrzaski kibiców....
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: ifar15 »

no ale wiesz amaranth, myślisz że leci ufo a wytłumaczenie jest prostsze niż się wydaje.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: amaranth »

No tak...jestem w stanie to zrozumieć...nastawiasz się na coś niezwykłego, a tu.... figa z makiem. Ale wszystko przed Tobą. Ostatnio na Forum pojawił się obszerny post na temat UFO w Chałupach. Byłam parę razy w tej miejscowości ,bo kocham otwarte morze. Nie wchodziłam do lasu, bo oglądanie sztormu właśnie tam jest niesamowitym przeżyciem. Może wykop trochę artykułów na ten temat, a wtedy Twoje obserwacje będą bardziej ukierunkowane. Ja zdecydowanie wolę demony, więc nie mogę Ci służyć pomocą. Ale autor postu pewnie wie dużo na ten temat. I podchodzi do sprawy poważnie. Warto wymieniać doświadczenia. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: Dagmara »

Nie ważne, że widziane zjawisko okazało się czymś zupełnie innym, najważniejsze jest to, że się nie zniechęcacie, chcecie szukać dalej i w tym kierunku coś robić :)
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: UFO nad Krakowem 3 (wielkie rozczarowanie)

Post autor: ifar15 »

Dokładnie dagmara :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Relacje”