sex a czakry

nefrethete
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2008-03-20, 23:01
Lokalizacja: ze światła

sex a czakry

Post autor: nefrethete »

Zauważyłam u siebie pewną "dolegliwość": zwykle po seksie tzn po przeżyciu orgazmu partnera mam charakterystycze swędzenie w podstawie tzn na dole kręgosłupa. Można odczuwać że w momencie osiągania (we mnie) orgazmu przez partnera czuję takie dziwne swędzenie jakbym czuła tę jego "energię". Nie wiem czy to ma związek z czakrami a raczej z czarką posstawy ale myślę że coś w tym jest. Co o tym myślicie i czy może ktoś też ma takie objawy?

ps. dodam że zwykle jakbym czuła że nadchodzi i efektem jest to o czym piszę
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

często się z zdaża że po stosunku czuje się energie partnera :)
Gość

Post autor: Gość »

Wikipedyczne słówka : ,,Rozwijanie czakramów może według owych wierzeń prowadzić do rozwoju wewnętrznego i duchowego oświecenia,,
;] No ale po stosunku ?;] Może Twój Partner ma nieobliczalną i niepojmaną energie ducha ;] po stosunku zostawia cząstkę w Tobie;]
Alvard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2008-05-19, 02:50
Lokalizacja: Rychwał

Post autor: Alvard »

Ave !
Niekoniecznie musisz czuć energie partnera może być to Twoja włąsna energia kumulująca się tam a nie gdzie indziej. Co prawda w czasie stosunku aktywują się czakramy 1 i 2, a szczególnie 1, ale odczucia swedzenia czy mrowienia muszą być z nimi związane. Moja droga - kłania się także chemia i feromony, pamietaj, ze pewne miejsca w organiźmie reagują dość konkretnie na pobudzenie, feromony działąją podprogowo, wiec nie zdziwiłbym się jeśli były to te oszołomy. Po za tym dochodzi także wieź psychiczna, coś co podobno nazywa czuciem uczuć drugiego człowieka", podobno działą to w dwie strony, jeśłi w związku działą korzystnie.. :) to tylko życzyć szcześcia :)
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”