Praca nad czakrami

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

no nie :| sory, zaloze sobie temat powiedzmy "ogladanie telewizji" a ktos zacznie mowic o ogladaniu obrazow, to jest to samo? Bo ja np. zalozylem ten temat po to zeby dowiedziec się jak skutecznie pracowac i rozwijac czakry, a nie jak zrywac, zakladac linki bo to nie jest nic wyjatkowo trudnego, przynajmniej dla mnie. Mi udalo się zerwac linka w jakies 10 minut, podczas eksperymentu ze znajomym. Zbieranie energi z kwadratu Ho tu plus silna wizualizacja dotyku tarczy, uczucie oddzielenia od wszystkiego i gotowe. No chyba ze ten link byl po prostu slaby :P Ale prosze jesli chcecie rozmawiac ogolnie o czkarach a nie o technikach rozwijania to zalozcie osobny temat.
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

a czy zakładanie linków to nie także techniki rozwijania, a otwieranie czakr innej osoby to nie rozwój ?? bo dla mnie tak Fanikt......

a link linkowi nie równy... co powiesz na link który utrzumuje się 2 lata, samoistnie,
a to że tobie coś wychodzi ot tak, to nie znaczy, że inni nie chcę lub nie mogą tego wiedzieć nie zapomniaj o tym...

i wreszcie jak Ci się nie podoba i Twoim zdanie robimy offtop, to rozdziel to na 2 tematy... od czegoś w końcu tutaj jesteś....
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

O dziekuje Ci bardzo Calli jakas ty mila, przepraszam ze Ci przeszkadzam, na szczescie ja nie mam zamiaru się klocic, ja Calli kulturalnie prosze o powrot do tematu. A i przy okazji to przypomnij sobie jak ty sama "od czegos w koncu bylas" heh...

Owszem ale jednak linki to osobny temat, moze powiazany, ale luzna nicia, ja po prostu poprosilem o praktyczne cwiczenia rozwijania czakr nie o debaty na temat troszke odbiegly, ale tylko zwrocilem uwage.
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Artur28 »

Mam pytanie czy jesli otworzy się czakry to mozna zrobic cos takiego jak Rasengan albo Chidori takie jak w Naruto
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Artur28 »

Naprawde???To ja mam jeszcze jedno pytanie poniewaz w tym topicu pisze tylko o jednym sposobie rozbudzania czakr: kundalini ale Maeveen napisal/a ze poczatkujacym nie radzi a ja wlasnie nim jestem.Kolega mi mowikl ze zeby rozbudzic czakry trzeba medytowac.On powiedzial (ja się medytacja nie zajmuje wiec nie wiem nawet co to jest tak naprawde) ze trzeba nogi ulozyc jak do medytacji rece na kolanach i się zamyslic czy to tak??
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Artur28 »

Wielkie dzieki a i ty mowiles na serio o tym ze mozna zrobic ten rasengan??
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”