Praca nad czakrami

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Praca nad czakrami

Post autor: Fenikt »

Jakie znacie dobre, szybkie, skuteczne cwiczenia na rozbudzenie czakr?
Maeveen

Post autor: Maeveen »

mysle, ze jesli chodzi o
Fenikt pisze:dobre, szybkie, skuteczne cwiczenia
to niewatpliwie kundalini :wink: ale poczatkujacym nie radze , moze to byc bardzo niebezpieczne ...

Dla mnie medytacja+wizualizacja wystarczaja w zupełności :wink:
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Po co rozwijamy czakry ?
Rozwój czakr warunkuje szerzą emisję i absorpcję energi i liczy się to przy zwykłym neergetyzowaniu, miejsc, przedmiotów , zdarzeń, terapiach uzdrawiających, projekcjach astralnych i wielu innych zabiegach.
Praca z czakrami wymaga poświecenia dużej ilosci czasu. Osobiście poświęciłem na prace z czakrami ponad 6 lat przy 30-40 minutach pracy dziennie.
Moja Metoda:
W medytacji utożsamiam sobie swoje ciało jako drzewo życia. Środkowa Linia drzewa na której spoczywają Malkuth, Yesod, tipheret i Kether, leży wzdłuż mojego kręgosułupu, przechodząc do czaszki i dalej. Konkretne sefiry reprezentują czakry - Malkuth Podstawy, Yesod podbrzusza, Tipheret serca i Kether korony. Otwieram pierwszą czakrę, po czym delikatnie wkładam tam 7 kul czerwonej energii, ładując ją wten sposób. Następnie wkładam tam 4 kule żółtej energii która przez Malkuth zatrzymuje się w Yestod. 4 niebieskie kule kroczą przez Malkuth i Yesod, osiadając w Tipheret. Indygo 5 kul wedruje do ostatniej czakry.

Proces keidy energia wędruje przez całą linię czakr powoduje ich wyrównanie oraz synchronizuje energetycznie. Konkretne kule ladują poszczególne czakry za kazdym razem energią odpowiednią dla jej rodzaju i funkcji. Koncentrując się tylko na tych 4 czakrach mozna osiągnąć już potężne rezultaty. Można jeszcze ładować je w liczbie 7miu czakr tylko, że wówczas trzeba odpowiednio tez dobierać kolor energii. (czerwona, pomarańczowa, żółta, zielona, niebieska, błękitna, indygo).
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

to ja mam pytanie, czy czakry mogą się rozbudzić samoistnie ?
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

W zetknięciu z pewnymi okolicznościami - np. niektóre konstelacje planetarne uwrażliwiają czakry na działanie.

Przebudzenie samoistne czakr zdaża się naprawdę rzadko.
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

hmm to moze inaczej.... nie samoistne a nieświadome..... spowodowane czymś tam, energią, czy może spowodowane przez innego człowieka ale kiedy ja nawet nie wiedziałam co to czakra :P ... nie wiem czy nie zagmatwałam :/
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Ktoś inny może obudzić twoje czakry. Sam jestem przykładem, gdyż moje były otwierane przez innego człowieka podczas inicjacji ale ja wyrażałem na to zgode i byłem tego swiadom. Chociaż są sposoby na siłowe rozbudzenie czakr.
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

to ja będę natrętna, i mam jeszcze jedno pytanie (no narazie tylko jedno :P) ... czy można wyczuć stan czyiś (nie swoich) czakr, i czy potrzebny jest do tego bezpośredni kontakt, czy można na odległość....
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

Callista. wszystko mozna:)

[ Dodano: 2005-08-21, 20:47 ]
no wiem, to byla genialna wypowiedz ;)
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

tak, genialna, na którą sama mogłam wpasć, ale jednak oczekuję szerszej wypowiedzi :P
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

dla mnie to po prostu jest logiczne:) ale bezposredniego doswiadczenia w tym zagadnieniu nie mam.:) (wiec po co się wypowiadam? :P)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Callista pisze:czy można wyczuć stan czyiś (nie swoich) czakr, i czy potrzebny jest do tego bezpośredni kontakt, czy można na odległość....
IWiesz co, myślę, że na odległość ewentualnie też, ale daną osobę trzeba znać, samo zdjęcie chyba nie wystarczy...
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

można. najlepszym przykładem są techniki radiestezyjne. Ja posługuje się innymi bo nie lubie wspomagać się narzędziami.

Ale faktem jest że musi istnieć jakaś nić sympatyczna między dwoma osobami - taki astralny link. inaczej jest to trudniejsze do wykonania.
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

tak właśnie myślałam, dzięki za informacje...

choć może nie całkiem do tematu.... jak można skutecznie zerwać taki astralny link, mając na uwadze to, że ten kto go założył i utrzymuje zna się na tym dużo lepiej ode mnie...
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Najlepiej zrobić to podczas projekcji astralnej. Chociaż najskuteczniej, też najniebezpieczniej.
Najbezieczniej ale najwięcej roboty - poprzez ćwiczenie swojej aury, która sama odrzuci linka.
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

dzięki Maestro.... a wiesz, co za zbieg okoliczności.... druga strona tego linka, jest w warszawie, tam gdzie Ty :P
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Tak przy okazji to prosilbym o powrot do tematu, temat o linkach mozna sobi zalozyc ;) tutaj się rozmawia o pracy nad czakrami :D:D:D
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Ale te linki byly sa na czakrach, wiec na temat :P
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

własnie Fenikt, nim zganisz - czytaj, bo to było na temat.... nie wszędzie tam gdzie ja jest offtop wbrew pozorom...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”