Aury

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Wlasnie ineteresuje się ktos fizyka kwantowa?:>
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Fenikt pisze:Wlasnie ineteresuje się ktos fizyka kwantowa?:>
Yjasne... jak bym się czym takim zajmowala, to bym juz zupelnie zglupiala :P
Solmyr pisze:tak sobie myślałem tak naprawde my aury nie widzimy bo ona jest w świecie materialnym nie do zaóważenia
a ja, na podstawie tego co czytalam, moge napisac "nieprawda" i tak tez napisze... nieprawda Solmyr. ponoc oko ludzkie (tak jak i mozg) nie wykorzystuje do konca swoich mozliwosci. male dzieci czesto widza aure (bo oko ludzkie ma o wiele wieksze spektrum postrzegania barw, ich intensywnosci, odcieni itp.) ale po wieloletnim "prostowaniu" przez doroslych te zdolnosci zanikaja (organ nieuzywany zanika...) i tak tez czesto tlumaczy się dziecku" nie, to drzewo nie jest niebieskie, tylko zielone, a zielony, to ten", "nie, ten pan nie jest niebieski, tylko taki i taki..." - w ten sposob naturalna zdolnosc postrzegania energii zanika.
w ksiazce, ktora czytalam, kladlo się nacisk na roznego rodzaju cwiczenia, majace na celu uruchamianie do tej pory zastalych czopkow i precikow...,
Solmyr pisze:więc to tylko kwiestia przekonania siebie że ją widzimy.
no coz... wszystko jest kwestja wiary... jak zawsze ;)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Wbrew pozorom to cholernie ciekawy temat i z normalna fizyka ma bardzo malo wspolnego
Maeveen

Post autor: Maeveen »

To może załóż taki temat i nas trochę oświeć w tej kwestii ? :wink:
Bo moja wiedza w tej kwestii jest zdaje się tak obszerna, jak u Kury :wink:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Poki co sam niewiele wiem i rozumiem ale podobno fizyki kwantowej nikt nie rozumie, nawet ci ktorzy ja wymyslili.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Widzisz kuro widzenie barw jest spowodowane czym innym niż mówisz jest spowodowane starzeniem się oka a nie magicznymi aspektami.
Widzisz ja się nad tym zastanawiałem i jak można powiedziec nie wykożystujemy umiejętności oka przeciez to sprawa optyki a nie umiejętności. Aura zakrzywia światło no nie nasze oka nie jest wstanie zarejestrować fal elektro-magnetycznych czyli tym czym materialnie jest aura <fizka przepływ prądu> bo jak to możliwe, natomiast odczówa to nasze ciało i trasformuje mózg i to on jest odpowiedzialny za widzenie tego czego nie ma.
Jak coś sobie wizalizujesz to tego tak naprawde nie widzisz widzi to twuj mózg ktury jak program graficzny dodaje coś do obrazu widzianego z oka. Oko to tylko narząd jak skaner natomiast obrubki dokonuje mózg. Przynajmiej tak mi się wydaje.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Po czesci masz racje ale pewnosci nie mam, mysle ze to się dzieli na kilka odmian, jedna z nich to ta o ktorej wlasnie mowisz, jedna to ta ze rzeczywiscie ktos ma zdolnosc widzenia... hmm no wlasnie czego... czym jest aura? Wg mnie aura jest... karmą?
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Chciałem wczoraj dac sprostowanie apropo dzieci. Tak wszystkie dzieci widzą astral ale tak naprawde tylko go czują bo niemuszą przedmiotu żeby wyciągać rączki do talizmanów i innych mocno naładowanych przedmiotów. Niwidzą ich a mimo to podświadomie zwracają na nie uwage zastanawie nie ten fenomwen. Szkoda żę tak szybko zanika. :(
Seprioth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2005-06-28, 22:59
Lokalizacja: pochodzisz ?

Post autor: Seprioth »

Villemo -> a widzisz aure roślinek ?
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Aura zdrowych roślinek jest biała-przynajmniej ja ją tak postrzegam
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Ja tam widze monochromatycznie i nie nażekam. A rośliny mają najśilnieszą aure zwłaszcza zioła i drzewa. Natura niszczeje a szkoda. :sad:
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Ale widzisz :grin: , niestety nasza matka ziemia powolutku umiera i aura slabnie;(
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

tylko czy tm wrzodem nie jest rak bo wtedy wykończy siebie i żywiciela :cry:
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Wszechświat tak ale ziemia nie twierdze że wszystko ale ile milonów lat by ekosystemy powracały do życia.
Ziemai jest tak naprawde delikatna jeden zły ruch w tej chwili może zaowocować katastrofą.
Wiesz załużmy że myśli tak więcej niż połowa ludzi z jakieś 80% wtedy poco szanować ziemie jak mamy cały wszechświat.
Dlatego twoje założenie wydaje mi się błędne bo czy my jej nie wykańczamy cały czas kawałek po kawałeczku.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”