Moja legitymacja się rusza

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Pulimiot
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2014-06-12, 00:13

Moja legitymacja się rusza

Post autor: Pulimiot »

Cześć forumowicze. Otóż trzymam sobie na pamiątkę 3 moje legitymacje szkolne i kartę rowerową w czarnym etui a to etui skoleji leży w plastikowym organizerze biurkowym na bibliotece. Zastanawiam się dlaczego wiecznie moje legitymacje są przestawione?? Zazwyczaj obrócona jest do góry nogami lub jedna okładka wystaje poza organizer. Moja babcia zarzeka się że nic mi nie rusza. Nie jest to zjawisko przerażające dla mnie ale dość wkurzające. Gdy wracam do domu bo krótszej lub dłuższej nieobecności to najczęściej zastaje właśnie taki widok przemieszczonej legitymacji. W życiu nie postawiłbym godła polskiego wyrzłobionego na tym etui do góry nogami. Wcześniej miałem problem z wysuniętą szufladą lub otwartmi drzwiczkami od biurka ale to zjawisko ustało, natomiast legitymacja dalej się przemieszcza.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Moja legitymacja się rusza

Post autor: Pandemonium »

Skoro się zarzekasz, że nikt tego nie mógł ruszać to weź to jakoś obrysuj i zostaw kilka razy na noc :3 Chociaż ja sądzę, że to jakaś Twoja nadinterpretacja.

Można się też bawić w kamery, ale czy ja wiem, czy ma to sens? Innych dziwnych sytuacji brak?
Pulimiot
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2014-06-12, 00:13

Re: Moja legitymacja się rusza

Post autor: Pulimiot »

Inne dziwne sytuacje się zdarzały ale że były jednorazowe to uznajmy że ich nie było. Na innych forach dyskutowano na temat poruszającego się posążku w muzeum dlatego zdecydowałem się opisać coś zbliżonego. W kamery się niestety nie będę bawił bo nie mam takiej możliwości.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Moja legitymacja się rusza

Post autor: Pandemonium »

Ja bym nie wytrzymał na Twoim miejscu i sprawdził to już pierwszej nocy. Połóż na kartce, obrysuj i tak jak mówiłem poczekaj na reakcję :P

A posążek w muzeum znalazł już racjonalne wytłumaczenie.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Moja legitymacja się rusza

Post autor: Arek »

Może porusza się z tego samego powodu co owy posążek w muzeum?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”