Dziwne Swietliki

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Revils
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-09-14, 14:25

Dziwne Swietliki

Post autor: Revils »

Witam mam pewien problem potrzebuje znaleźć opis lub jakie kolwiek informacje na temat dziwnego zjawiska. Nie za bardzo wiem jak to nazwać a mianowicie dziwnych światełek podobny do ogników widzianych nocą lub rankiem ( nie na Niebie ) dostrzeganych kontem oka a gdy człowiek spojrzy 2 raz już niczego nie ma. Człowiek dostrzega na samym początku uczucie obserwacji i Dreszcze . W moim przypadku widuje max 1 Płomyczek ale to nie tylko się dzieje u mnie nie wiem może to zaraźliwe czy psychoza ale osoby które się o tym dowiedziały tez zaczynają je widzieć i to w większej ilości ale dopiero jak są przygnębione załamane i mówią ze im bardziej mają doła tym więcej ich jest, tak jak by smutek przyciągał to.... a Spojrzenie na nie daje takie ciepło i spokój w głębi duszy. Wszelkie informacje o podobnych Światełkach są mile widziane.. PS to raczej nie Błędny ognik.. tu nie ma bagien.. a i po 2 przypadki dzieją się w odległości i 200 km wiec to nie lokalne zjawisko. Dzięki za wszelkie informacje jak coś jeszcze mam dodać to pytać
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Dziwne Swietliki

Post autor: Kiara »

też swojego czasu widziałam takie ogniki/światełka w swoim mieszkaniu, ale to raczej pojawiały się i znikały. Było to w miejscach zazwyczaj gdzie nie mialo prawa nic się odbić czy błysnąć. Ale żadnych odczuć przy tym nie miałam, po pewnym czasie jednak przestały się pokazywać i od kilku miesięcy mam spokój ^^
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”